Cizinec

Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí. Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce…Pak mu jeden cizinec prozradil tajemství o minulosti jeho ženy Corinne a Adamova iluze dokonalého života se rozplyne, jako by snad ani nikdy neexistovala. Čím hlouběji se však Adam noří do odhalení Corinniny zrady, tím víc mu dochází, že za vším stojí někdo, kdo se rozhodl některým lidem životy nejen ničit, ale i brát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407116/big_cizinec-UPC-407116.jpg 4723
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

The Stranger, 2015

Kniha Cizinec

Aneleh

Opravdu promyšlený thriller, který mě bavil číst. I když zde bylo mnoho postav a kapitoly jako kdyby nesouvisely jedna s druhou, nakonec se vše slije v jeden zcela jasný a pochopitelný závěr. Příběhy od tohoto autora nikdy nezklamou, když chcete zažít příjemné napětí a nečekané zvraty. Je to opravdový mistr vyprávění.

pavla67

(audiokniha) dobre se to poslouchalo,ten pribeh me bavil,prectu si dalsi knizky od toho spisovatele
doporucuji

boxas

Tak tohle mě hodně bavilo! Netečou tu sice potoky krve, ale napětí tu je! Jednotlivé díly skládačky, ze začátku zcela nepochopitelné, do sebe pěkně zapadnou a vy si řeknete: Aha! Vždyť ono to bylo vlastně úplně logické.

tami1

Jsem nadšená!

Originální téma, které autor zpracoval s naprostým mistrovstvím. Napětí, tajemství, vraždy a překvapivé rozuzlení jsou podány tak poutavě a čtivě, že se nebudete moct odtrhnout.

Doporučuji!

luciehartmanova

Originální nápad, jenž měl už od začátku potenciál, který autor skvěle využil. Kniha byla výborně napsaná a čtivá. Jediné mínus má u mě počet postav, často jsem musela listovat zpět, abych zjistila, o koho jde. Přesto si myslím, že Cizinec nebyla moje poslední kniha od autora.

Johana

Poctivá detektivka, která mi připadá jako stvořená k poslechu. Bavil mne popis života v luxusní americké maloměstské komunitě, vyšetřování spletité vyděračské záhady jedním z napadených i překvapivý závěr, k němuž ale došlo přirozeně, události tam zvolna dospěly, čili takhle to vymyslet je kumšt svého druhu - že se čtenář na závěr necítí podvedený, ale řekne si: To mne fakt mohlo napadnout, indicie tu byly po celou dobu!
Jako odpočinkovou záležitost doporučuji všemi deseti.
Vyposlechnuto. Četl pěkně Jiří Plojhar.

něcosivymysli

Zpočátku mě knížka neskutečně bavila a dokonce bych ji srovnala s mým milovaným Fitzekem a pravdou je, že čtivost tomu nechyběla až do konce. Pan autor navíc umí čtenáře udržet v neustálém napětí a to tudíž knížku prakticky nedoložitelnou. Hlavní hrdina mi byl poměrně blízký, až mě to trošku děsilo . I tak tu mám ale jednu výhradu a tou je počet jmen a celkově informací v příběhu, přičemž téměř vše je nutné si zapamatovat pro závěr. Já bohužel nejsem schopná tohle všechno udržet v hlavě a možná by bylo lepší volbou číst příběh na jeden zátah.

Zoeinka

Jedna z nejlépe zpracovaných audioknih. Svižné, napínavé, za volantem to výrazně víc utíkalo a autora v budoucnu vyhledám zas.