Cizinec

Cizinec https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/277276/bmid_cizinec-XIn-277276.jpg 4 944 261

Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí. Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce…Pak mu jeden cizinec prozradil tajemství o minulosti jeho ženy Corinne a Adamova iluze dokonalého života se rozplyne, jako by snad ani nikdy neexistovala. Čím hlouběji se však Adam noří do odhalení Corinniny zrady, tím víc mu dochází, že za vším stojí někdo, kdo se rozhodl některým lidem životy nejen ničit, ale i brát…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

The Stranger , 2015

alva1
02.05.2017 2 z 5

Kniha se mi nelíbila.

Heyhey
26.04.2017 4 z 5

Postavy jsou reálné, děj uvěřitelný. Zápletka propracovaná. Luxusní čtení.

šipek
29.03.2017 5 z 5

Tak za mě super, jednoznačně pět hvězdiček. Dlouho se mi nečetla kniha tak dobře jako cizinec, žádné oddechové a úžasný spád. Nominace na knihu roku zcela oprávněně. Téma knihy velice zajímavé a dá se říci v dnešní době i dost reálné. Člověk spadne do maléru ani neví jak.

11lucie
18.03.2017 5 z 5

Právě docteno knížka byla skvěla,Harlan je PAN spisovatel.
Ale přesto sem velmi ale velmi smutná
''Corinne ''

allebra
12.03.2017 4 z 5

Zajímavý námět, velmi čtivé, možná jsem jen čekala jiný konec. Je to moje druhá kniha od Harlana Cobena a určitě si přečtu i další.

Hvězdinka
06.03.2017 4 z 5

Ctive, napinave a napadite az do konce. Za me spokojenost!

Janamarie
04.03.2017 2 z 5

Nakonec nic moc...

Radííí
03.03.2017 3 z 5

Ačkoliv kniha nemá žádný extra spád, tak je velice napínavá a konec mě překvapil. :)

PočetBook
20.02.2017 5 z 5

Moje první kniha od Cobena, neváhám ji označit za vynikající. K zážitku určitě přispěl i skvělý překlad Milana Lžičky. Autor putuje do oblíbených a jeho další knihy do čtečky.

Paja1709
18.02.2017 5 z 5

Dalsi skvela kniha od Cobena.Velmi zajimave tema pribehu.Priznam se ,ze zaver knihy me uplne dostal.Cekala jsem cokoli ,ale toto ne.Doporucuji precist.

Metroušek
07.02.2017 4 z 5

Výborný, čtivý thriller ze života americké střední třídy s dobrými postřehy o manželství (:-). Jinak po přečtení Cobenových čtyř knih soudím, že je to velmi přeceňovaný spisovatel. Tahle jediná ze čtyř u mne prošla.

vyvodka
30.01.2017 5 z 5

Výborné počtení. Oceňuji nevšední téma. Internetový věk je prostě zde a je dobré připomenout si, jak zneužitelná může být každá informace, která se dostane on-line. Jak rychle můžeme ztratit kontrolu nad svým životem. Stačí jeden nákup v e-shopu....Dávám velmi ráda plný počet hvězdiček.

jana3099
18.01.2017 3 z 5

Zajímavý námět, dobře se kniha četla i když na mě místy dost zmatená, až moc prolínajících se příběhů a jmen a konec jsem nepředpokládala..hodně smutný......

Pajina68
16.01.2017 5 z 5

Opět mě tento autor nezklamal. Moc pěkná knížka, nechci nikdy potkat cizince, jako byl v této knize. Z jedné zápletky se stane nakonec celá síť.

konicekbily
11.01.2017 5 z 5

Moje první kniha autorova. Je až neuvěřitelné, jak dokázal z původního nevinného rozhovoru Cizince s hlavním protagonistou stvořit strhující thriller se stupňovaným napětím k finále bez zbytečného zdržování a příkras!

Ajuszka
09.01.2017 5 z 5

Zase naprosta spokojenost!Uzasny pribeh se zajimavym rozuzlenim.Ke konci mi nezbyvalo nic jineho nez valit oci a cekat jak to dopadne.Za me velmi povedena kniha.

petrilena
07.01.2017

kniha, která nepustí, přečteno za jeden den, určitě pět hvězdiček.

*****

mulder
07.01.2017 5 z 5

Jako fanda Harlana Cobena musím vyjádřit s knihou naprostou spokojenost. Bavila mě od první strany až do poslední a stačilo mi 24 hodin, abych ji zvládnul. Vřele doporučuji.

pepa4081
31.12.2016 2 z 5

Jsem příznivec Cobenových knih, ale tahle se mi bohužel nelíbila. Kniha je skvěle napsaná, velice napínavá a zápletka zajímavá. Celkově na mne však působila tak depresivně, že jsem ji dočetl jen s velikým zapřením. Konec mi také na náladě nepřidal.

Danago
25.11.2016 5 z 5

Za mě skvělá knížka, líbila se mě moc, přečteno za dva večery. Je napínavá , celou dobu od samého začátku až úplně do konce. Konec byl pro mě šokující. Rozhodně stojí za přečtení.