Činčila vlnatá

Činčila vlnatá https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194311/bmid_cincila-vlnata-194311.jpg 5 6 2

Příručka pro zájemce o zájmový chov činčil podrobně popisující jejich život v přírodě a chov v lidské péči.

Liliana2006
08.05.2016 5 z 5

je to moc poučná a naučná kniha .Činčilu jsem dostala zhruba před 2 roky když jsem si knížku přečetla málem jsem na místě OMNDLELA když jsem se dozvěděla všechno o činčilách . A také jsem vůbec nevěděla že činčily mají tolik různých barev kožichů .
Každopádně je to super kniha dost doporučuji novým chovatelům činčil. =)
Je to moc dobrá knížka
Ten kdo máte činčilu si prostě musíte přečíst ...

Phoenix16.cz
28.12.2015 5 z 5

Abeceda chovatele je zajímavý nápad na sérii chovatelských knížek a obecně se nakladatelství podařilo vydat kvalitní průvodce chovem mnoha druhů domácích mazlíčků. Jinak tomu není ani u činčil. Kvůli dodržení abecedy tu jsou občas až podivuhodné názvy kapitol, ale ve výsledku se tu najde vše, co ať už začínající či zkušený chovatel potřebuje vědět. Protože autoři jsou dlouholetí chovatelé činčil, mohou čtenářovi nabídnout spoustu svých zkušeností a nápadů, jak mít doma spokojené zvíře, kterému nic nechybí. V knize se taktéž dočteme spoustu informací, které s domácím chovem přímo nesouvisejí, ale činčil se zajisté týkají, např. způsob a význam jejich komunikace. Tato kniha patří na českém trhu k obsáhlejším publikacím a je přeci jen o kousek dál než většina průvodců chovem určených spíš pro děti.

činčily hlodavci

Autoři knihy