Čierny pasažier

Čierny pasažier https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454713/bmid_cierny-pasazier-ENM-454713.jpg 4 10 3

Nový študent, pekný a odvážny mládenec Hroar, rozvíri pokojné vody Dračej akadémie. Jeho obľúbenosť medzi ostatnými kamarátmi (a tiež u Astrid) je čoraz väčšia, no Štikútovi sa to akosi nevidí. Rýchlosť, s akou rastie jeho obľuba medzi ostatnými kamarátmi, je Štikútovi veľmi podozrivá a ani len netuší, že nie je ďaleko od pravdy...... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

The Stowaway , 2014

Broukodrak
19.06.2021 5 z 5

Knížka tak trochu připomínala detektivku, podezírala jsem Buráka od té doby, co začal dělat zlý kukuč :) Díky knížce jsem se dozvěděla, že Tajfunerang Palič byl překřtěn na Světlonoše (ověřila jsem na jak vycvičit draka wiki). Silně doporučuji všem, kdo milují Jak vycvičit draka, příběh je ale postaven do prostředí seriálu Jak vycvičit draky: Jezdci z Blpu, takže si příběh více užijete, když jste předtím viděli alespoň několik dílů.
P.S. V knížce se Hromohlasům neříká Hromohlasové, ale Děsovci.

maruš.so
04.02.2021 5 z 5

vtipne a napinave

Ivan F
04.10.2020 4 z 5

Taká milá jednohubka, ktorú som prečítal pri doobedňajšej káve, má to len 64 strán. Príbeh je klasický, kresba (aspoň pre mňa) výborná (predsa len ma komiksy dosť minula, aj keď som ich zopár prečítal), dobre sa na obrázky pozerá. Pre deti a milovníkov dračích príbehov je to čítanie, ako stvorené. Čo dodať? Ak sa mi dostanú do ruky aj ostatné diely, určite si ich prečítam.

Simon Furman
britská, 1961