Chytněte si toho psa!

Chytněte si toho psa! https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5172/chytte-si-toho-psa-5172.jpg 4 23 8

Každý majitel čtyřnohého přítele to zná: Jednoho dne se rozhodnete pořídit si psa s tím, že vám obohatí život. Jakmile tento krok učiníte, s úžasem zjistíte, že místo abyste ovládali psa, pes zcela ovládá vás. Váš byt se změní ve velkou psí boudu, přestává mít smysl čistit a vysávat auto, s vodítkem chodíte i na jednání, když se s psíkem nepodělíte o nejlepší kousek pečínky, připadáte si provinile a toho, kdo se na vašeho miláčka oboří, byste nejraději zakousli. Svému pejskovi dokážete odpustit jakoukoliv lumpárnu, bitku a trapas, který kvůli němu musíte zažít, jediné, co mu však neodpustíte, je, když vás opustí navždy...... celý text

lenkaabooks
02.01.2020 4 z 5

Kniha pro pejskaře, milovníky přírody a dobrmanů. Psáno s vtipem a láskou ke Gerrymu, věrnému parťákovi a nejlepšímu příteli.

Ctv
11.02.2018 4 z 5

Oddychové a pohodové čtení které mne oslovilo už jen proto, že jsem sama pejskařka. Některé příhody byly téměř neuvěřitelné, některé se opakovaly, ale i přesto se to četlo moc hezky. Jedinou výtku (za kterou jsem sundala jednu hvězdičku) bych dala tomu, že autor nadužívá přívlastků, což je zbytečné a při čtení trošku obtěžuje. Honička nemusí být vždy neutuchající, dub může být jen dub, nemusí být impozantní, rozložitý a olistěný. Někdo tu psal, že předmluva byla vtipnější než text. Já si to nemyslím. Z předmluvy přímo čiší snaha o vtipnost, která mě tak úplně neoslovila a trochu jsem se bála, že takhle křečovitý bude i zbytek knihy. Naštěstí nebyl.

bubka
02.02.2018

za mne opravdu skvělá kniha, škoda, že jsem nezjistila nic bližšího k autorovi, protože někdo říkal, že toho měl napsáno o dost více, ráda bych si i to přečetla

Aleh
04.03.2017 3 z 5

Milovníci psů si jistě přijdou na své a při čtení budou jen uznale pokyvovat hlavou, že to či ono vyvádí také jejich psí miláček, neboť i jejich pes je u nich doma středobodem jejich vesmíru. A tak se v rodinách se psem spousta věcí už vůbec neřeší a zase naopak spousta věcí se kolem psího kamaráda točí.

stafbul
26.10.2016 2 z 5

To se mi snad ještě nestalo! Aby předmluva byla vtipnější, než kniha samotná, to je přece jen k zamyšlení, nebo ne? U předmluvy jsem se smála, u knihy nudila. A to četbu o psech miluji, jsem přece jen zarytý kynolog. Jenže styl jakým byla tato kniha napsána mne spíš nudil. Běžné příhody, z běžného života, s běžným psem, bez čehokoliv navíc. Škoda.

Lilith1
11.10.2014 5 z 5

Příjemná, humorná knížka o soužití se psem Gerrym, která chytne každého pejskaře. Je o všem co život se psem přináší i bere a každý v ní najde to co ze zkušenosti zná se svým vlastním čtyřnohým miláčkem a ani to nemusí být dobrman.

Yamona
05.03.2013 5 z 5

Pro pejskaře bezva oddechová knížka, která vás chytí a těšíte se na další kapitolu. S humorem psané příběhy, které autor zažil se svým dobrmanem, vám často připomenou vaše vlastní, včetně i té okřídlené věty : "chytněte si toho psa!" :-)

p.stranska
19.11.2012 5 z 5

Kdo má splín a chce se začíst a zapomenout na chmury, nebo kdo je naprosto v pohodě a prostě se chce jen pobavit, vezměte do ruky tuto knihu. Zejména milovníci psů si jí fakt užijí...A hned potom se pusťte do autorovy 2. knížky To je váš pes? Naprosto stejná kvalita. Doporučuji všem.

psi příběhy o psech

Jan Hromek
česká, 1948
2007  81%Chytněte si toho psa!
2007  86%To je váš pes?

Kniha Chytněte si toho psa! je v