To je váš pes?

To je váš pes? https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5173/to-je-vas-pes-5173.jpg 4 18 4

Majitelům psů není třeba popisovat psí příhody nebo nedejbože radit, jak postupovat při výchově čtyřnohého přítele. O výcviku psů bylo popsáno mnoho papíru, a každý pes stejně vyžaduje úplně jiný přístup (nehledě k tomu, že často spíše pes vychovává svého pána než naopak). Kniha také nedává žádný návod, jak se vyhnout střetům s úředníky, ostatními živočichy a všelijakým trapasům. Popsané příběhy ale mohou být alespoň inspirací, jak se úplně nezesměšnit.... celý text

lenka6751
05.11.2021 5 z 5

Moc hezké čtení všem doporučuji, hlavně majitelům psích miláčků.

Lilith1
02.10.2014 4 z 5

Situace z knížky zná ze svého denního soužití každý pejskař. Zde jsou vtipně podány, takže pobaví a autor nám v této knížce představuje svého druhého psa německého ohaře Omara. Jsou zde oproti první knížce evidentní pokroky, které dělá díky zkušenostem které získal s Gerrym.

Yamona
08.03.2013 4 z 5

Určitě k přečtení doporučuji. Stejně úsměvné epizody a Omar je stejně bezva parťák jako předchůdce Gerry. Byť s tím prvním si autor asi užil nervů víc. :)

p.stranska
19.11.2012 5 z 5

doporučuji všem. tuto a předchozí autorovu knihu bych si opravdu přála mít v knihovničce, abych se k nim mohla kdykoli vracet.

psi

Jan Hromek
česká, 1948
2007  81%Chytněte si toho psa!
2007  86%To je váš pes?

Kniha To je váš pes? je v