Chytit tygra za ocas

Chytit tygra za ocas

Hrdina tohoto románu, mladý bankovní úředník Ken Holland, je sympatická, kladná postava; jeho jediným hříškem je, že se po dlouhém váhaní rozhodne využít manželčinu nepřítomnost a vyhodit si z kopýtka.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29770/chytit-tygra-za-ocas-29770.jpg 4.464

Tiger by the Tail (1966)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Práce

milan3144

Velmi dobře napsané, má to spád a rozuzlení mě překvapilo. Po přečtení se ale nemůžu zbavit dojmu, jako bych to už někde... a já nevím jestli viděl zpracované jako film, nebo televizní hru a nebo slyšel jako rozhlasovou hru. Každopádně napínavá knížka.

Don-Leo
30.12.2017

Skvělý příběh, má to spád, napínavé, nakonec i překvapení nakonec v podobě vraha.

sade1
04.06.2017

Moje první od Chaseho. Mám ji nejraději.

syskas
12.01.2017

Výborne napísaná gangsterská kriminálka. V závere prestrelka s polícou a zopár mŕtvych. Nečakané rozuzlenie a vtip na záver.

karel0684
20.04.2016

Kniha starší jak já a objevil jsme ji jen díky tady těm stránkám. Výtečné čtení, od kterého jsme se nemohl odtrhnout.

Francoa
10.12.2015

Knihu Chytit tygra za ocas jsem četl již několikrát a vždy jsem se výborně bavil.Je to jedna z nejlépe se čtoucích detektivek.Koupil jsem si jí hned při první vydání v češtině a přečetl jí na jeden zátah a každý komu jsem jí půjčil byl nadšen a že jich bylo.Kdo má rád detektivky, tak příběh určitě ocení.

Macek58
03.09.2015

Autor opět nesklamal. Výborné napínavé čtení.

Paulika
27.05.2015

Skvela kniha, temer klasika. Vyborne napsane se skvelym spadem. Jedna z nejlepsich ganstrovek. Chase, Chandler, McBain jsou kingove brakove literatury se vsim vsudy ;-)

Lector
05.10.2014

Jo, je to zábavné, hezky promyšlené. Takový „novácký“ film na sobotní večer. Díky tomuto příběhu mi rychle uteklo přesazování stromů a přehazování kompostu, protože jsem to poslouchal jako audioknihu. V této podobě je to bezproblémové. Jako tištěnou knihu bych to asi nezvládl, připadalo by mi to jako ztráta času, stejně tak, jako sledování sobotních programů na Nově. Za pár týdnů nebudu vědět, o čem to bylo. Chápu ale, že pro milovníky detektivek má tato kniha svoje kouzlo.

Selinute
08.07.2014

Tak jsem ji po dlouhé době zase oprášila a přečetla. Je skvělá. Mám ráda tyto detektivky, které ani časem neztratily své kouzlo.

zahadum
27.08.2013

Neuveriteľne napínavá kniha ktorú som dočítal za pár hodín. Príbeh začína nevinne a ku konci je to už ako na horskej dráhe...nie je núdza a o radikálne dejové zvraty.Je to písané formou ktorá sa skutočne číta sama..určite sa obzriem aj po iných knihách tohoto autora.

kabrnak
15.05.2013

První mé setkání s autorem a musím se přiznat, že mě naprosto pohltilo. Kniha se četla sama. Skvělá atmosféra a celkově mi i styl vyprávění naprosto sedl do nálady. Skvěle jsem si čtení užil.

vitavita
09.03.2012

Souhlasím - je nejlepší román autora.

pajonek

......... přečetl jsem asi všechny chaseovky, tuhle jako první............ a je pořád nejlepší chaseovka a těším se, že si ji zase přečtu............