Chytit tygra za ocas

Hrdina tohoto románu, mladý bankovní úředník Ken Holland, je sympatická, kladná postava; jeho jediným hříškem je, že se po dlouhém váhaní rozhodne využít manželčinu nepřítomnost a vyhodit si z kopýtka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29770/chytit-tygra-za-ocas-29770.jpg 4.383
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Práce

Tiger by the Tail, 1966

Kniha Chytit tygra za ocas

DzordanoChruno
11.10.2020

Maléry pána účtovníka, po americku. Väčšina knihy je super, až mi bolo ťažko pri vcítení sa do situácie hlavného hrdinu v úvode knihy. No prerod z ustráchaného bezvýznamného úradníčka na Jamesa Bonda, plus viacero nezmyslov v deji, znižujú kvalitu knihy. A to sa nedá dohnať ani počtom mŕtvol v závere.

tonysojka
21.06.2020

Chytit tygra za ocas stálo za to. Akční jízda s hláškami jako : "Můj brácha už odbouch dva chlupatý" chlubila se "od čeho tady jinak jsou? Nebo :" tvářila se jako světice se zkaženým žaludkem "
A hromadou mrtvol. Akorát si musí dát jeden majzla, aby neskončil v tý hromadě.

jaroiva
10.07.2019

Na můj vkus je konec už docela překombinovaný, ale jinak taková Chasova klasika. Prostě gangsterka

emamat
04.06.2019

neuvěřitelně napínavá detektivka, přečetla jsem na jeden zátah

milan3144
23.07.2018

Velmi dobře napsané, má to spád a rozuzlení mě překvapilo. Po přečtení se ale nemůžu zbavit dojmu, jako bych to už někde... a já nevím jestli viděl zpracované jako film, nebo televizní hru a nebo slyšel jako rozhlasovou hru. Každopádně napínavá knížka.

Don-Leo
30.12.2017

Skvělý příběh, má to spád, napínavé, nakonec i překvapení nakonec v podobě vraha.

sade1
04.06.2017

Moje první od Chaseho. Mám ji nejraději.

syskas
12.01.2017

Výborne napísaná gangsterská kriminálka. V závere prestrelka s polícou a zopár mŕtvych. Nečakané rozuzlenie a vtip na záver.