Chytit tygra za ocas

Hrdina tohoto románu, mladý bankovní úředník Ken Holland, je sympatická, kladná postava; jeho jediným hříškem je, že se po dlouhém váhaní rozhodne využít manželčinu nepřítomnost a vyhodit si z kopýtka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29770/chytit-tygra-za-ocas-29770.jpg 4.376
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Práce

Tiger by the Tail, 1966

Kniha Chytit tygra za ocas

tonysojka

Chytit tygra za ocas stálo za to. Akční jízda s hláškami jako : "Můj brácha už odbouch dva chlupatý" chlubila se "od čeho tady jinak jsou? Nebo :" tvářila se jako světice se zkaženým žaludkem "
A hromadou mrtvol. Akorát si musí dát jeden majzla, aby neskončil v tý hromadě.

jaroiva
10.07.2019

Na můj vkus je konec už docela překombinovaný, ale jinak taková Chasova klasika. Prostě gangsterka

emamat
04.06.2019

neuvěřitelně napínavá detektivka, přečetla jsem na jeden zátah

milan3144
23.07.2018

Velmi dobře napsané, má to spád a rozuzlení mě překvapilo. Po přečtení se ale nemůžu zbavit dojmu, jako bych to už někde... a já nevím jestli viděl zpracované jako film, nebo televizní hru a nebo slyšel jako rozhlasovou hru. Každopádně napínavá knížka.

Don-Leo
30.12.2017

Skvělý příběh, má to spád, napínavé, nakonec i překvapení nakonec v podobě vraha.

sade1
04.06.2017

Moje první od Chaseho. Mám ji nejraději.

syskas
12.01.2017

Výborne napísaná gangsterská kriminálka. V závere prestrelka s polícou a zopár mŕtvych. Nečakané rozuzlenie a vtip na záver.

karel0684
20.04.2016

Kniha starší jak já a objevil jsme ji jen díky tady těm stránkám. Výtečné čtení, od kterého jsme se nemohl odtrhnout.

Muži, kteří nenávidí ženy

krimi nevěra

James Hadley Chase (p)
anglická, 1906 - 1985

všech 72 knih autora

Kniha Chytit tygra za ocas je v

Právě čtených2x
dalších seznamech1x