Polibek jako dezert

Polibek jako dezert https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397181/bmid_polibek-jako-dezert-ZUh-397181.jpg 4 188 55

Chuť lásky série

< 2. díl

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert. Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker-Wickhamovou, je jako u vytržení – tuhle ženu musí získat! Je dobře, že se nechala zlákat k labužnické sázce. Teď má Nick čtyři týdny na to, aby Claire okouzlil nejen svým jídlem… Volně navazuje na předchozí titul kulinářské série Tajná přísada Láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Taste of Love - Küsse zum Nachtisch , 2017

Kešu1981
13.09.2021 5 z 5

Příběh Nicka a Claire se prostě četl jedním dechem, nechyběl humor ani romantika. Vzhledem k tomu, že píše paní autorka vážně skvěle, doufám ve vydání dalších tří dílů :o)

SammSamm
27.08.2021 5 z 5

Krásné pokračování Tajné přísady. Musím říct, že téma kulinářské mne opravdu nadchlo a těším se na další knihy nadějné autorky .-)

Kočičáci
28.07.2021 4 z 5

Nick je nejen bůh sexu, ale taky bůh kuchyně. Víc než pikantních sexy scén si užijete sbíhání slin na jazyku. Dobroty, které připravuje šéfkuchař Nick nejen pro své zákazníky, ale hlavně pro svou "gastrokritičku" Claire, jsou víc než sugestivně popsány a moje chutě byly nejednou vážně rozdrážděny.
Celkově ideální letní odpočinkové čtení, které vám bude dobře odsýpat a nechá váš mozek zregenerovat.

PS: Recept na Irský guláš - Irish stew už mám pečlivě opsán a určitě ho vyzkouším!

lucakuca
27.07.2021 4 z 5

No pěkné to bylo! Sladké akorát, humorné povícero, nudné minimo. Kniha vhodná na letní hrátky, kdy špiclujete zpoza knihy sexy boha!
Obálka dost klame a vysílá špatné signály. Když jsem na ni klepala a obočím naznačovala, objektu svých pohledů, co chci, tak mi donesl cukr. Žádnej polibek jako dezert. :-( Tak bacha, ať nenaletíte!

Buchtičkajani
21.07.2021 4 z 5

Příjemné romanticka odechovka na jedno odpoledne, na dovolenou to pravé čtení, ale pozor, chvílemi se vam budou sbíhat sliny.

klarinka9974
18.05.2021 5 z 5

Začínám díky této autorce milovat knihy o jídle. Musím říct, že se mi její druhá kniha opět moc líbila a byla jsem celým příběhem nadšená. Příběh byl vtipný, romantický, sladký a prostě k sežrání. Hlavně oni dva se k sobě tak skvěle hodili. Doufám, že budou další knihy této autorky přeložené do češtiny a budou taky tak skvěle napsané.

Mikik
12.03.2021 4 z 5

Vtipná oddechovka, docela jsem se u ní i nasmála, což oceňuji. Nicka jsem si oblíbila, i když větší machírek by asi být nemohl :-D . Ale na proložení náročnější literatury ideální.

Nelička
03.03.2021 5 z 5

Lehké, rychlé, sladké...

Tesset
26.02.2021 2 z 5

Stejné jako první díl. Příběh by nebyl špatný, kdyby to nebylo tak strojeně napsáno. Některá slova se k sobě vůbec nehodila a dialogy působily strašně nepřirozeně. Škoda, knížky s tak krásnými obálkami a tak neuspokojivým obsahem.

2688
05.02.2021 4 z 5

Pohodové čtení ..... nezklame ani extra nenadchne

Janík511
23.01.2021 5 z 5

Tahle autorka umí psát oddychovky. Těším se na něco dalšího až někdy výjde.

Aracely
01.09.2020 5 z 5

Zase krásný kousek, ale možná se mi první díl líbil o něco více. Nicméně i Nick a Claire mají své kouzlo, příběh byl velmi zajímavý. Přála bych si přečíst další knihy od této autorky. Docela zajímavá postava mi přišla Vicky, o ní by mohl být další příběh, no ale uvidíme :-). Jisté je, že nás čeká i třetí díl, otázka je kdy...

Doporučuji k přečtení!

Ella161
29.08.2020 5 z 5

Jak jsem předpokládala, tahle kniha se mi líbila mnohem více, než předešlá. Nicka si prostě každá zamiluje. Okouzlí Vás svým šarmem, stejně jako Claire. Docela mě překvapilo co měl Nick za problém. Neočekávala jsem, že to bude tak pečlivě skrývat. A že to skrýval pěkně dlouho. To klobouk dolů, že to neprasklo. Dokážu si představit, jak to pro Nicka muselo být těžký, frustrující či hanebný. Každopádně jsem ráda, že si vyhledal pomoc a Claire ho podporovala . Když už jsem u Claire... ona je prostě báječná. Obdivuji, jak v každé situaci vždy jednala vyrovnaně a s klidem. Až na jeden moment, kdy jí praskly nervy (kdo se jí ale může divit, že? S Nickem to chudák holka neměla jednoduchý), všechno zvládala skvěle. Docela jí závidím, že jí jen tak něco nenaštve. Jejich příběh je kouzelný i čtivý. Určitě se k němu vrátím. Také mě potěšilo, že tam byly zmíněné postavy z předešlé knihy. Moc mě těší, jak jejich příběh nakonec dopadl.

PetraN17
14.07.2020 4 z 5

Hezké pokračování romanťárny, jen nedoporučuji číst na dietě :))

Noisette73
25.05.2020 5 z 5

Miluji knihy o jídle a nejvíce o sladkém, takže toto byla jasná volba, jelikož pečení je můj
velký koníček a i když tohle byla jasná romantika, byla tak vtipně a něžně napsaná a hladila po duši, velmi se těším na druhou knihu od autorky a samozřejmě na všechny, které doufám autorka ještě napíše.

petulkapeta
04.05.2020 5 z 5

Pokračování je vtipne,romanticke a pohodove čtení

TiredLikeDog
21.03.2020 4 z 5

Příjemná vtipná oddechovka.

omgjako
30.09.2019 3 z 5

Tuhle knížku jsem si vybrala v rámci čtenářské výzvy jako knížku, která mě - jakožto amatérskou cukrářku zcela pochopitelně - zaujala svou obálkou. Nějaké výrazné nadšení se nekonalo, tím spíš, že jsem předtím četla poněkud intelektuálně náročnější čtení, takže o to víc mi pak tenhle příběh připadal hrozně plytkej. Nedá se tomu ovšem upřít rekreační funkce, kterou tahle knížka určitě splňuje :) Něco jako když máte jednou za čas chuť si pustit nějakou americkou romantickou komedii. V tomhle směru je to přesně to pravé.

Andy0892
20.08.2019 3 z 5

Kniha byla dobře psaná, četla se svižně a jiskření mezi hlavními hrdiny bylo chvílemi hmatatelné :) prostě romanťárna jak má být a na dovolenou perfektní čtení, jen jsem občas dostávala hlad - doporučuji svačinu sebou. :D

Terka18
30.06.2019 5 z 5

Úžasná kniha, která mě bavila od začátku do konce. Zasmála jsem se, to jak spolu Nick a Claire komunikovali a to jak se pošťuchovali, bylo dokonalý. Naprosto skvělá kniha, nemám co vytknout.

vaření romantika

Poppy J. Anderson
německá, 1983
2019  79%Polibek jako dezert
2018  78%Tajná přísada láska

Kniha Polibek jako dezert je v