Chlapec v lese

Chlapec v lese https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356589/bmid_chlapec-v-lese-UWv-356589.jpg 3 75 32

Tommy Devereaux. Dnes úspěšný spisovatel. Jeho knihy se prodávají po milionech. Má opravdu obrovský dům, milující ženu, dvě děti… A jedno velké tajemství. A bude mít co dělat, aby kvůli němu neztratil úplně všechno. Ona se totiž vrátila. Je tady. Elizabeth. Skutečně se tehdy, ve čtrnácti letech, on a jeho dva kamarádi stali svědky tak brutální vraždy malého chlapce? A co z nich udělalo spolupachatele? Tommy se celý život snaží zpracovat to, co se tehdy v lese stalo. Píše hororové příběhy, jejichž hrdinkami jsou ženy. Nastudoval profily a motivy všech ženských vražedkyň. A snažil se i zapomenout. Jenže ona je tady. A Tommy pochopí, že čelit strachu se dá jedině tak, že konečně přestanete utíkat…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Boy in the Woods , 2014

esfinge
05.08.2018 4 z 5

Kniha se cetla dobre a napad pribehu se mi libil. Psano z pohledu spisovatele, ktereho zazitek z detstvi dost poznamenal.

Sallka
25.07.2018 4 z 5

Příběh se mi líbil. Hlavní hrdina mi jako slaboch nepřipadal, spíše normální člověk, který má strach. Že by kniha byla nechutná to se mi až tak nezdálo, četla jsem horší. Vražedkyně byla opravdu psychopatka a zdatná manipulátorka. Dobré.

Zoy
25.05.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila a přečetla jsem je velmi rychle. Skvělý psychothriller. Když se člověk zamyslí nad hlavním hrdinou, nepřipadá mi jako slaboch, ale jako někdo, koho celý život pronásleduje jedna příhoda z dětství, která by se musela podepsat na každém dítěti a hlavně ovlivnit jeho další život v dospělosti. To, že nikomu neřekl ani slovo během 30 let, kdo by řekl? A hlavně byl malý kluk. A dál se k tomu postavil, jako někdo, kdo má rodinu, která je na prvním místě a nechce ji ničím a nikým ohrozit, Tím pádem i sebe. Samozřejmě mohl vyřešit vše během let, ale kolik z nás by to udělalo?

zazvorka
07.05.2018 1 z 5

Vůbec se mi nelíbila - mimo jiné proto, že hlavní hrdina byl takový slaboch. A když se celý děj točí kolem ufňukánka, tak je to prostě nuda.

orinka3
21.04.2018 4 z 5

Tak jsem to na jeden zátah přečetla. Což o to, ono je to náramně napínavé a čte se to samo. Přemýšlet o knize jsem začala až po jejím dočtení. A napadaly mě nejrůznější otázky. Je vůbec něco takového možné? Proč se spisovatel choval, jak se choval, ani jako dospělý se nemohl vzepřít? Otázka viny a trestu je, jak vidno, stará jako lidstvo samo. Jenom si myslím, že nic se nemá přehánět a člověk má zavčas svoje svědomí poslechnout. Jinak se dostane do pěkné šlamastyky.:)

Foglinka
16.04.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila. Některé pasáže byli sice takové utahané, ale potřebovala jsem vědět jak to dopadne. Za mě lepší průměr.

alena4154
25.02.2018 4 z 5

Kniha mě bavila. Konec sice trochu utahaný, ale určitě stála za přečtení.

Urbana
18.02.2018 4 z 5

Tommy se celý život snaží vyrovnat s tím, co viděl a zažil spolu s dvěma kamarády v lese, brutální vraždu malého chlapce. Je úspěšný spisovatel, má krásný obrovský dům , milující ženu a dvě děti ..... o to všechno může přijít. Kniha může být pro někoho drsnější, ale určitě stojí za přečtení, neměla jsem tušení, jak to všechno dopadne. Stálo to za to !

Izu
15.02.2018 odpad!

Komentář obsahuje SPOILER !
Takže si to shrňme.Dospivajici kluci se stanou svědky vraždy, ale myslí v podstatě jen na sex. Pak přijde zápletka nože, na kterém mají být po třiceti letech v půdě otisky.Nesympaticky hrdina neustále fňuká, zbabělý až na půdu,ale nezapomene čtenáři zdůrazňovat,s kým by rád hupsl do postele.Vražedkyne a její motiv, to už jsem vyprskla smíchy. Autor nevěděl,kudy kam.

Danago
11.02.2018 4 z 5

Tommy a jeho dva kamarádi se ve čtrnácti letech stali svědky velice brutální vraždy malého chlapce Tommy se celý život snaží vyrovnat se s tím , co se tehdy v lese . Píše knihy, které se prodávají po milionech. Má krásný velký dům, milující ženu, dvě děti… Ale kvůli tajemství z minulosti může ztratit úplně všechno.
Knížka je docela drsná, ale určitě jsem četla i brutálnější knížky. Zápletka je pro mě nová a napínavá. Knížku jsem nemohla odložit. Vůbec jsem si nedovedla představit jak to celé skončí.

Lenar
09.02.2018

Čtu,ale je nechutná.
Ale knihy dočítám,tak uvidīme.

Sarance
30.01.2018 2 z 5

Knihu jsem dočetla, ale s premáháním, nelíbila se mně. Myslím, že ještě dlouho mně budou pronásledovat morbidní představy.

vraždy spisovatelé lesy manipulace (psychologie)

Autorovy knížky

Carter Wilson
americká, 1970
2017  66%Chlapec v lese

Kniha Chlapec v lese je v