Chlapec mezi dveřmi

Chlapec mezi dveřmi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391555/bmid_chlapec-mezi-dvermi-O3f-391555.png 4 93 28

Jak daleko jste schopni zajít, abyste si udrželi dokonalý život? Cecilia tvrdě pracuje, aby měla dokonalý život. Není v něm žádný prostor pro chyby. Dokonce i taková zdánlivá maličkost jako odvézt domů malého chlapce, kterého rodiče zapomněli vyzvednout z plavání, naruší její detailně naplánovaný program. Obzvlášť když na jeho adrese najde jen prázdný, opuštěný dům. Nezbývá jí než vzít chlapce k sobě – netuší, že jeho tichá přítomnost probudí nevítané vzpomínky na minulost a rozvrátí její pečlivě vybudovaný život.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Motto

The Boy at the Door , 2018

astra3
14.02.2019 1 z 5

No mně se to vůbec nelíbilo. Hlavní hrdinka mi byla krajně nepříjemná. Celé to bylo o ničem. Nedoporučuji. Ztráta času.

Dáma s hrnstjm
11.02.2019 3 z 5

Kniha, ve které má hlavní roli paní Náhoda... Škoda, kniha je čtivě napsaná, místy dost napínavá, místy tedy až šokující. Postava hlavní hrdinky prochází značným vývojem, který hodnotím jako zajímavý, i když prvoplánový. V dějové linii mi ale vadí, z jakého důvodu se začne tajné klubko minulosti rozmotávat. Tady si právě autorka velice usnadnila práci obsazením Náhody, působí to nevěrohodně, neuvěřitelně, určitě se to dalo pojmout jiným způsobem. Jako prvotina ucházející, ale jsem asi trochu náročnější čtenář...
Pěkná obálka - tématicky lehce mimo, ale jinak vydařená.

zuzad
09.02.2019 5 z 5

Velmi dobrá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Je plná zvratů a překvapení. Doporučuji!

Dresia
01.02.2019 2 z 5

Znovu potvrzeno, že severské thrillery nejsou pro mě.

lenkaBajza
22.01.2019 4 z 5

Dost povedený debut,to jsem nečekala.
Kompozici neni co vytknout, obsahově téměř také ne. Studené, mrazivé, smutné. Happy-end byl na místě:) Jen mi postupem čtení začaly vadit neustálé lźi hlavní hrdinky, ztrácela jsem se v nich. Tím se mi CEcilie i protivila. Ale doporučuji☺️

PaniJani
15.01.2019 5 z 5

Skvělá kniha, od začátku chytlavá, zajímavá a i smutná. Ač nemá nálepku bestseller, je lepší než některé knihy co ji mají.

Hvězdinka
15.01.2019 4 z 5

Ponuré, depresivní...když jde o děti, je to pro mě takové. Ale velmi čtivé, zajímavě poskládané a konečně tu není manžel psychopat. Doporučuji!

Marketa1994
01.01.2019 4 z 5

Příběh je opravdu čtivý a svižný, navíc z knihy dýchá atmosféra chladného zimního Norska, což k tomuto příběhu skvěle sedí.