Vězení

Vězení https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9542/vezeni-cherub-9542.jpg 5 247 247

Cherub série

Podle amerického práva mohou děti, souzené za zvlášť těžké zločiny, dostat stejný trest jako dospělí. Dvě stě osmdesát těchto dětí žije ve vězení Arizon Max ve vyprahlé arizonské poušti. Na jedné z nejnebezpečnějších misí jednotky Cherub nastoupí dvanáctiletý agent James Adams pod falešným jménem do vězení, kde se má spřátelit s jedním z chovanců a pak ho dostat ven...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Maximum Security , 2005

~.Lucy.~
28.10.2012 5 z 5

Já jsem prostě "CHERUBOVSKÁ" :D ! Knížku totáálně zbožňuju takže doporučuji přečíst, hned !! ;D Trojka se mi zdá ZATÍM ze všech nejlepší :))

Horxus
30.05.2012 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale já prostě cherub zbožňuju. Každý díl je pro mě překvapení a i když je možná opravdu pravda, že náměty na knihy se trošku opakují, vždycky je tam pro mě něco nového, nějaká nová postava, ať už sympatická nebo ne. Jediné co mě trošku zaskočilo, byly popisy Jamesových spoluvězňů. Někteří z nich byli popsáni jako chudáčci, ke kterým se každý chová hnusně, ale nikdo už nezdůraznil, že ty děti byly odsouzeny za vraždy a dost často i chladnokrevné. A poté ještě další mínus (zbytek může obsahovat nepatrný spoiler): podle mě to autor už trošku přehnal s happy-endem. To vyznamenání, Jamesovo láska ke Kerry, to vše by se ještě dalo snést, ale to že Lauren dostala tmavě modré tričko, mě nepříjemně zaskočilo. Uznávám, že ji už od začátku nemám moc v lásce, ale co je moc je příliš, na to aby byla nejmladší člověk kdo kdy dostal takovéto ocenení nemá, nijak extra se na misi neprojevila.

kmenicka
09.12.2011 5 z 5

Autor mne v tomto případě nezklamal. Popis věznice jenom atmosféru umocňuje. Těším se na další knihy,.

TajemnaM
22.10.2011 5 z 5

Nejelepší díl z celé série. Všechno sokonale promyšlené, vážně nejlepší.

Ellis
28.08.2011 3 z 5

Tento díl se nám doma(já+syn) tak nelíbil, prostředí vězení a děj je celkem drsný. Klidně můžete se série vynechat.

vězení, věznice

Robert Muchamore