Chantal - Život na laně

Chantal - Život na laně https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148621/mid_chantal-zivot-na-lane-FgP-148621.png 4 79 31

Tato knížka není životopis, ale příběh o cestě česko-francouzské divadelní a filmové herečky, šansoniérky, prezidentky Nadace Archa Chantal, paní Chantal Poullain. Neřeší vlastně svůj život, mluví spíš o výsledcích své dosavadní cesty s mnoha křižovatkami. Označuje ji za život na laně. Má odvahu riskovat jako provazochodec. Neohlíží se na to, jak je lano tenké, nebojí se balancování nebo nejistoty. A přitom dobře ví, že rovnováha je vzácná…... celý text

Dagmar58
14.02.2017 5 z 5

Obdivuhodná, krásná, sympatická žena, co dodat.

cérka
08.12.2016 5 z 5

Krásná kniha, nádherná žena!!!
Knížku jsem poslouchala na CD. Skvělý nápad načíst knihu samotnou autorkou s jejím kouzelným vyjadřováním. Spousta našich spoluobčanů nemluví s takovou láskou a úctou k rodnému jazyku a zemi jako tato žena.
Paní Chantal DĚKUJI, bylo mi velkou ctí Vás poznat!

niknikita
22.10.2016 5 z 5

Páni, to byl koncert na lidskost!
Chantal je neuvěřitelná a nádherná žena a často mi mluvila z duše - vážně jsem si neměla v úmyslu lichotit...

hanča34
04.09.2016 5 z 5

Můj obdiv k Chantal ještě vzrostl!

allebra
03.05.2016 5 z 5

K zakoupení knihy mě inspiroval recitál šansonů sympatické Chantal Poullain, kde mě zaujala nejen jako šansoniérka, ale i jako báječný člověk! Je to velmi zajímavé čtení z pestrého života skvělé osobnosti, které rozhodně nechybí (mimo jiné) nadhled, odvaha, empatie, upřímnost, šarm a pozitivní přístup k životu. Její názory jsou mi velmi blízké, ráda se budu ke knize vracet.

Andy6
02.08.2015 5 z 5

Tuto knížku jsem četla už dřív. Je moc pěkně napsná. Její dětství v Marseiile, setkání s Bolkem, Brno, Vladimír, i její současný život. Doporučuju.

avad
16.04.2015 5 z 5

Moc pěkně napsaná kniha.Paní Chantal má odvahu a nebojí se riskovat.Je to obdivuhodná žena.Přeji jí jen to nejlepší.

lue
16.03.2014 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, velmi otevřená, upřímná. Paní Chantal je prostě královna.

Wiolinka
11.10.2013 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, paní Chantal je úžasná a obdivuhodná žena! Jsem moc ráda, že jsem si její knihu koupila!

džej
04.06.2013 4 z 5

Knihu jsem si koupila na knižním veletrhu, kde jsem se zúčastnila i jejího uvedení oběma autorkami. Paní ChP působila velmi upřímně. Přesně taková je i její kniha. Vzhledem ke svým životním zkušenostem s ní v řadě postřehů i komentářů souhlasím. Tím pro mě z její knihy vzniká záznam pocitů, které jsou mi blízké, záznam mouder, která bych lépe neřekla (a to umím česky :-)). Mám jednoduše radost, že jsem se nespletla a že se k Životu na laně určitě ještě někdy vrátím = už jenom pro ty milé pocity spřízněnosti, ženské vnímavosti a pochopení.

Miranda
22.03.2013 5 z 5

Knihu jsem četla od chvíle, kdy jsem jí koupila non-stop, bylo-li to možné, je napsána velmi poutavě a rozhodně zaujme. Paní Chantal mi byla velmi sympatická už dávno, a proto jsem se na její knihu velmi těšila. I když jsem při čtení její cesty životem většinu času probrečela, nebylo to na škodu. Uvědomila jsem si, že s touto velmi zajímavou osobností máme společné to, že se v řadě věcí řídíme hlavně srdcem a svými city. A že to nejvzácnější pro nás vždycky bude láska. Moc paní Chantal přeju, aby si splnila všechny své sny, o kterých se ve své krásné knize zmínila.