Cestující v dešti

Knižní podoba úspěšného francouzského filmu. Poklidný život pětadvacetileté Mellie Mauové je narušen příjezdem tajemného cizince. Mellie netuší, že násilník, kterého se zbavila, je sledován důstojníkem americké armády pro krádež šedesáti tisíc dolarů...

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15650/big_cestujici-v-desti-JZ8-15650.jpg 3.510
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Nava

Le Passager de la pluie

Kniha Cestující v dešti

ninano
02.10.2020

Napínavý, mrazivý příběh s minimem postav. Velmi dobrá filmová verze s Marléne Jobert.

marek1278
13.07.2017

Knížka se čte rychle a děj pěkně odsejpá až na ten výlet do Paříže, který jsem až tak moc nepochopil :) Asi se budu muset podívat na film, který jsem neviděl

Rade
26.02.2015

Tři a půl hvězdičky. Napínavé, děj bez nějakých kliček a zdržovaček hezky "odsejpá". Jako plus vidím to jiskření mezi hlavní hrdinkou a americkým důstojníkem.
Trochu jsem se ztrácela ve vztahu dcera - matka, a možná nadbytečné se mi zdálo to dobrodružství v Paříži.
Film jsem kdysi viděla, ale pamatuji si z něj snad jen ten déšť...

Terry11
03.04.2014

Kdysi jsem viděla nádherný film a pamatovala si z něj jen házení vlašských ořechů na sklo. Vůbec jsem netušila, že existuje kniha. Kterou jsem později našla ztracenou ve vlaku :-). Film mě oslovil víc, asi díky Marlene Jobert a jednomu ze Statečných.