Cestovatel - V Říši Kublajchána

Strhující historický román, který se v zámoří stal bestsellerem, virtuozně líčí putování Marka Pola. Z barvitého popisu je cítit chuť a vůně exotiky a z napínavých scén naskakuje husí kůže. S tak podrobným popisem myšlení, chování, kultů, rituálů a odlišností příslušníků různých národů se nelze setkat v žádné jiné knize. Je nejen strhující od první do poslední stránky, ale nepochybně alespoň částečně mění dosavadní pohled na historii. Cestovatel je kniha, ke které se prostě budete vracet....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31914/cestovatel-v-risi-ku-31914.jpg 3.815

Cestovatel (2.)

The associate / The Journeyer (1984)

Literatura světová, Dobrodružné, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, Polaris

monte
29.08.2013

Také pokračování příběhu Marka Pola jsem "zhltla" s nadšením. Oba díly mám ve své knihovničce jako klenot, ke kterému se budu vždy vracet

Mercatino
11.12.2012

Tuto část jsem dočetl někde za půlku, pak jsem knihu ztratil a teď ji nemohu sehnat. A z toho důvodu už si pár let zoufám, jelikož si tento nádherný román přeji v klidu dočíst.A tak upravuji komentář knihu jsem dočetl, a byl to místy velmi trpké zklamání.

Ira
03.02.2011

velmi doporučuji, čtivé, vtipné, napínavé, inspirující a neodtrhnete se, dokud to celé nepřečtete

Marco Polo, cestovatel (1254-1324) 13.-14. století

Gary Jennings