Cesta na popraviště

Cesta na popraviště https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24269/cesta-na-popraviste-24269.jpg 4 31 7

Cesta na popraviště série

Výkon spravedlnosti ve středověku a novověku ilustrovaný známými hrdelními případy z českých i světových dějin.

Rolada88
08.08.2023 5 z 5

Myslím ze tato druhá kniha byla více do podrobna i když nějaké informace byli totožné jako s knihou kati a popravy ale i tak dobré počtení

Šnek86
24.11.2021 4 z 5

Osudy katů a jejich řemesla. Příběhy odsouzených a jejich trestů, a obrazová příloha se vším související. Zajímavé čtení o vývoji dějin tohoto řemesla.

Klamm
24.04.2020 5 z 5

Výborný doplněk, ke knihám o katu Mydlářovi a nejen o něm. Doslova nabušená tolika hrdelními případy, že si je ani všechny nelze zapamatovat. Autor musel strávit spousta času v archivech a kronikách a to stojí za obdiv. Díky němu, mi nikam běhat nemusíme, stačí ležet na kavalci a s potěšením v jeho bádání listovat.
Dobrá práce, pane Šindeláři!!!
95%

banejo
07.12.2019 5 z 5

Zajímavá kniha, dobře napsaná a poskytla mnoho nových informací

Dandulka
03.11.2017 5 z 5

Další skvělá kniha od tohoto autora! Už jsem jich četla několik a všechny byly super. Jen by si měl vydavatel dávat větší pozor na pravopis, těch chyb bylo opravdu docela dost. Snižuje to kvalitu knihy!

monudostal
05.08.2016 4 z 5

Knihu můžu klidně doporučit, také jsem měla pochyby ale nakonec mě mile překvapila.. i když přiznávám že jsem občas nějakou stránku přeskočila, určitě se k ní ještě někdy vrátím..

Radůz
10.11.2013 5 z 5

Knih na toto téma už bylo napsáno hodně, ale opět jsem se tu něco nového dozvěděl. Čtivé a zajímavé.