Cesta mistra meče

Cesta mistra meče https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425051/mid_cesta-mistra-mece-sGi-425051.png 3 12 6

Mladý autor Charlie Greenberrg Vám předkládá svůj krátký, čtivý příběh chlapce Alana, který miloval tanec. Brzy si k němu však našel cestu meč a Alan se zatoužil stát mistrem meče. Trénoval roky, získal mnoho zkušeností až dospěl ve zdatného mladého muže. Ale stále se mu nedařilo, ani pod vedením nejlepších učitelů, získat titul Mistra. Změny v jeho životě nastaly až ve chvíli, kdy začal v sobě hledat, kým skutečně je…... celý text

Allena24
02.12.2023 4 z 5

Příběh na 28 stránkách podpořím 4*. Určitě zkusím i další tvorbu pana Greenberga.

kopeceli
04.03.2023 4 z 5

Mnoho spisovatelů píše také kratší povídky kromě velkých knih. Nejprve proto, aby se vypsali, později, aby zúročili menší nápady a čtenářská obec lačnící po dalším díle byla uspokojena, třebaže nápad na novou knihu nepřichází.
Toto dílko bych zařadila k těm prvním, tedy, aby autor získal cvik k větší tvorbě. A v tom případě hodnotím poměrně vysoko, protože povídka má myšlenku, je srozumitelná, zajímavá.
Já jsem zklamaná nebyla.

Finvarra
10.01.2021 3 z 5

Je to taková delší slohovka. Anglická jména mi v příběhu moc neseděla, ale vlastně na nich nezáleželo. Důležitá byla myšlenka příběhu. Zrovna nedávno jsem otevřela knihu s názvem Rozcestí. Myslím, že obsah je stejný, jen se liší formou. Každopádně moudrost je to v dnešní době veliká.

Lady.Lucrezia
11.01.2020 4 z 5

Jednoduché, krátké, moudré, přímočaré a k zamyšlení. Super knížka ;)

Peleus
01.03.2018 2 z 5

Je cítit, že autor se upřímně pokoušel sdělit jakousi nadčasovou pravdu. Jenže jakou?

Delirium
23.12.2017 3 z 5

Je škoda využít tak pěkný příběh jen na krátkou povídku/pohádku. Z fleku by se z toho dal udělat rozsáhlý román, pokud by byla zápletka složitější.