Cesta do neznáma

Cesta do neznáma https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91794/cesta-do-neznama-91794.jpg 4 4 3

Dobrodružný příběh jedné myši, která se nedopatřením dostane na dětskou lodičku a podnikne plavbu po jezeře, při níž se seznámí s několika dalšími zvířaty.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Nasza ksiegarnia

Podróż w nieznane , 1972

SSTknihy
19.06.2018 3 z 5

Byla jedna mlsná myška a než se nadála, pytlík bonbonů i ji samotnou unášel vítr na palubě malé loďky po širokém rozlehlém jezeru. Neplánované dobrodružství s dobrým koncem, doplněné výraznými akvarelovými ilustracemi polské výtvarnice Naszy Ksiegarniové.

DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Nádherná knížka s opět krásnými, názornými ilustracemi... Vždycky jsem měla ráda tento příběh o myšce Všudybylce a její plavbě v lodičce :)

eraserhead
11.05.2012 3 z 5

Velmi jednoduchý krátký příběh, který se zaměřuje hlavně na samotné vyprávění, než jeho obsah. To mi trošku vadilo. Můj syn to však naopak pochvaloval a těšil se na každé čtení "o té myšce!". Nedílnou součástí příběhu jsou celostránkové ilustrace, věrně a trefně vystihující děj, které mě zaujaly (syna rovněž) mnohem více než psaný text. Pro dvouapůlůeté dítě zřejmě tak akorát. Jednoduché, zapamatovatelné, nekomplikované. Pro mě coby dospělého čtenáře to mohlo být jen trochu obsahově plnější. Ale samozřejmě, pětatřicátníkům, klukům jako květ :-), ta kniha určená není.

pohádky pro děti zvířátka

Adam Bahdaj
polská, 1918 - 1985
1966  74%Bacha, černý paraple!
1977  85%Do poločasu 0 : 1
1977  80%Cesta do neznáma