Cesta do Antarktidy

Cesta do Antarktidy https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93682/bmid_cesta-do-antarktidy-ECX-93682.jpg 4 16 5

Felicie jede s maminkou do Antarktidy. Vezme si s sebou vlajku, kterou vyrobili ve škole a tu tam musi zapíchnout do ledu. Felicie se na Antarktidu moc těší. Těší se na to, že uvidí polární záři, velryby a hlavně tučňáky a tuleně...

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Resan till Antarktis , 2001

JulianaH.
09.08.2019 5 z 5

Jako malá jsem za tenhle knižní dárek rodičům příliš nepoděkovala, naopak. Postupně mě ale příběh začal bavit a dočetla jsem ho se zájmem. Utkvěl mi plyšový medvídek panda, kterého Felicii věnovala kamarádka, aby ho hrdinka zanechala na Antarktidě, ačkoli pro ni bylo těžké se od něj odloučit.

HancaB82
26.01.2019 5 z 5

Hezky napsaná knížka! Při čtení jsem se vždy na chvíli převtělila do malé Felicie,ktera pluje na lodi Aurora Australis se svojí maminkou k Antarktidě a následně pak poznává na chvíli Antarktidu. Knihu jsem si přečetla ráda i jako dospělá :-)

MOu598
23.05.2017 4 z 5

Četla jsem v březnu 2007. Podle mých poznámek:
Moc hezká knížka, nejen pro děti.
Zajímavé, podnětné, spousta informací.
O moři, lodi, obloze i noční, o lidech na lodi - námořnících i vědcích, kteří mají svůj cíl a jdou za ním.

Zuzu23
16.10.2015 3 z 5

Nedočteno

Čarodějka0458
23.08.2012

Tato knižka mě zaujala jak svou obalkou tak svým obsahem. Přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji spíše mladším čtenářům.

Antarktida

Autorovy knížky