Cesta

Začneme-li se duchovně probouzet, nebudeme zpočátku své duchovní cestě rozumět; ještě obtížnější pak bude naše vnímání někomu sdělit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182218/cesta-LHu-182218.jpg 4.539
Duchovní literatura
Vydáno, Modrá brána

Kniha Cesta

hokaca

Jsem vděčná, že se ke mně kniha dostala. V době vydání předběhla dobu. Obrovská motivace k přemýšlení. Nelze přečíst pouze jednou.

iz67
25.07.2018

Je hodně zajímavé číst dnes tuhle knihu (2018) a vědět, že je ze začátku devadesátých let. A to je na ní to nejzajímavější. Že už v té době to Pjér měl takhle srovnaný.

LukášekMichal
17.05.2016

Cesta prostě a jednodušek klade otázku po svobodě. Pro mě, jako pro ještěra narozeného po revoluci, má pojem svobody a vážení sí svobody až nepochopitelné rozměry, i přes všechnu snahu dějepisného školního nalívacího aparátu. Nohejl však představuje nalezení skutečné osobní vnitřní svobody v nesvobodném hyperrealitním světě, kde je vše řízeno z měsíce, světu vládnou rockefellerové a těm zas reptiliáni a nakonec jsme teda všichni tak trochu ještěři uzavření do vaječných pouzder vlastní disciplinací vůči nesmyslným pravidlům všech a nikoho. No a pak je tu duch a hovno. A trpaslíci a mosty někam kamsi, a naši dědečkové a celá tahle banda jede s jedním naslouchajícím francouzem vlakem do Prahy.

Satanská bible
Satanská bible