Červená sestra ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Klášter Sladké Milosti vychovává z dívek zabijáky. V hrstce z nich se projeví stará krev, která jim propůjčuje schopnosti, jež jsou od dob, co u břehů Abethu přistály čtyři kmeny, zřídka k vidění. Sladká Milost brousí nadání svých novicek, až je ostré jako břitva a právě tak smrtící: vzdělat Červenou sestru v umění pěsti a čepele trvá deset let. Ale dokonce ani paní Čepele a Stínu si neuvědomují, do čeho se zapletly, když do svých síní přijaly Nonu Šedou, osmiletou dívku zbrocenou krví, křivě obviněnou z vraždy. Ona se však ve skutečnosti provinila něčím mnohem horším....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420461/cervena-sestra-KhE-420461.jpg 4.110
Série

Červená sestra 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno (ekniha) · Talpress
Orig. název

Red Sister · 2017

Formáty eknihy:EPUB, MOBI
Počet stran:592
Jazyk vydání:český
Překlad:Martina Šímová
ISBN:978-80-7197-721-6
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Červená sestra

Přidat komentář
Kralicekusacek
28. září

Podle mého názoru je toto doposud nejlepší autorova kniha a dá se čekat, že další díly budou stejně tak dobré a možná i o něco lepší.

nadenka13
19. září

Kniha se mi moc líbila , už se těším na další díl . Doporučuji .

martina1199
17. září

Tak toto je další skvělá parádička z pera M. Lawrence a slušný rozběh nové knižní série. Vyprávění o světě, který pomalu, ale jistě polyká led. O jeho obyvatelích, potomcích dávných čtyř kmenů, jejichž krev koluje v žilách některých jejich pra-potomků a dodává jim určité schopnosti a dovednosti. A také o klášteru Sladké Milosti, kam se dostává i Nona Šedá a stává se jeho novickou. Jenže to je tak trochu jiný klášter, kde se sestry neučí jen víře v Předka. Do hry vstupuje staré proroctví, intriky, zrada a kola se roztáčejí...

ikkaku
23. srpna

Na jednu stranu je to celé strašně přímočaré, autor si neváhá hrát s "deus ex machina" situacemi v jednom kuse a celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že čtu dívčí fantasy pro náctileté slečny.
Na druhou stranu mě to k mému překvapení celou dobu bavilo.

Jakože... Není to Jorg a Abeth nedosahuje propracovanosti a temnoty jeho postapo světa. Ale pokud od toho nebudete čekat dalšího trnového prince, knížku si užijete.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Mark Lawrence
americká, 1968

všech 8 knih autora

Kniha Červená sestra je v

Právě čtených2x
Přečtených11x
Doporučených1x
Knihotéce8x
Chystám se číst20x
Chci si koupit10x