Černý panter

Černý panter https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508812/bmid_cerny-panter-NJu-508812.jpg 4 30 3

Bude láska krásné Gwendolyn stačit k tomu, aby srdce sira Philipa konečně roztálo? Mladičká Gwendolyn pochází z významné, ale ne příliš bohaté rodiny lorda z Maysfieldu. Její sestra Angela se vdala do Londýna a Gwendolyn je nadšená, když ji může navštívit. Každý den společně vyráží na večírky a slavnosti. Při návštěvě parlamentu se Gwendolyn setká se sirem Philipem Chadleighem a okamžitě upoutá jeho pozornost. Jejich přitažlivost je jen těžko vysvětlitelná, vždyť sir Philip se ženám zásadně vyhýbá. Kdysi totiž tragicky přišel o svoji velkou lásku, indickou tanečnici Nadu. Gwendolyn mu ale ztracenou milou připomíná tolik, že se Philip rozhodne požádat ji o ruku. Dívka s nabídkou souhlasí a postupně se do nešťastného Philipa zamiluje...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Saga Egmont

The Black Panther , 1976

alenkacermi
01.07.2018 4 z 5

Obecně nemám takhle sladkobolné romány ráda. Naposledy jsem četla něco podobného asi v šestnácti letech a už tenkrát mě rozčiloval a vadil ten předvídatelný rukopis tohoto žánru. Černého pantera jsem četla jen kvůli Čtenářské výzvě. Ale pokud mám knihu nějak posoudit,tak : vadily mi rozvláčné myšlenkové pochody hlavní hrdinky,ve chvily,kdy jsem přemýšlela,že knihu odložím, se ale děj zase posunul, a tak jsem pokračovala. Takže to zase tak špatné nebylo. Nicméně další už raději číst nebudu.

miruska1
21.09.2017 3 z 5

nič moc autorka ma aj lepšie knihy

slimáčik
23.08.2017 3 z 5

Tak táto téma nie je mojou obľúbenou "šálkou čaju". Takže aspoň za odvahu vyskúšať nezvyčajnú tému dávam 3 *.