Krycie meno

Vasilisa sa presťahuje do Černodolu, kde konečne začne študovať pravé časodejníctvo. Od novej kamarátky Búrky sa naučí nielen okrídlený boj, ale aj bojové efery. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať sám o seba. Kľučiari sa chystajú na výpravu do Rozoklaného zámku hľadať kúzelné komnaty. Nič však nie je jednoduché. Odhaliť tajomstvo starobylého zámku sa nesnažia iba oni. Nájde Vasilisa záhadnú Čiernu komnatu? Aké tajomstvo sa v nej ukrýva?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413362/big_krycie-meno-vdU-413362.jpg 4.7143

Časodějové / Časodejovia 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (SK)

Часовое имя, 2013

Kniha Krycie meno

Luigi1

Nic jiného než napsat paráda vřele doporučuji.

zirafinec

Skvělé, stejně jako ostatní díly. S komentářem se nebudu vypisovat, vždyť všechno podstatné už mám v předchozích dílech. Tuto originální sérii doporučuji všem milovníkům fantasy. Skvělá kniha.

veru1367

Moc se mi to líbilo.

Dadulina
03.12.2020

Časodějové mají potenciál stát se senzací jako Harry Potter, jsem zvědavá, zda je někdo zfilmuje.

Knihomolka2812
25.10.2020

Super kniha

Kristulda
14.10.2020

Tak tahle serié, je opravdu pěkná a milá. Čtu už další díl.Jen mi ttrochu vadí, že se víc nerozvíjí vztah Feše a Vasilisi, ale je to pochopitelné, jí je teprve 13.

stollova
21.07.2020

Miluji to

Verunka926
09.07.2020

Ze začátku jsem si říkala, že to nebude tak dobré, protože mě děj tolik nebavil, ale potom se to začalo rozjíždět a já s napětím očekávala, co bude dál. Feše jsem nemohla vystát, protože se choval úplně nemožně, ale na konci už se z něj opět stal ten Feš, kterého jsem si oblíbila v předchozích třech dílech. I Severin starší se mi zamlouval více, naopak Mark, Elena, Astragor, Sever, Dejla a Maryška mě štvali neskutečně moc a nejradši bych je uškrtila. Nevím, co teď budu úplně dělat, protože momentálně u sebe nemám další díly a já nutně potřebuju zjistit, jak to skončí!