Krycie meno

Vasilisa sa presťahuje do Černodolu, kde konečne začne študovať pravé časodejníctvo. Od novej kamarátky Búrky sa naučí nielen okrídlený boj, ale aj bojové efery. Doba je zlá a každý sa musí vedieť postarať sám o seba. Kľučiari sa chystajú na výpravu do Rozoklaného zámku hľadať kúzelné komnaty. Nič však nie je jednoduché. Odhaliť tajomstvo starobylého zámku sa nesnažia iba oni. Nájde Vasilisa záhadnú Čiernu komnatu? Aké tajomstvo sa v nej ukrýva?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413362/krycie-meno-vdU-413362.jpg 4.685

Časodějové / Časodejovia 4.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (SK)

Часовое имя, 2013

Kniha Krycie meno

karca5233
11.11.2019

No kde začít... Kniha jako taková opět splnila očekávání.. Čtivá a krásná jako její předchůdkyně.. Doporučuji

maxx
26.08.2019

Opět úžasný příběh, který mě nenechává klidným už se těším na 5 díl

Raxas
22.08.2019

Super kniha!

17.07.2019

Děj byl akčnější než u všech třech předešlých dílů. Příběh napínavý, nečekaně zvraty.

Ivuska.09
11.04.2019

I další díl série Časodějů byl skvělý. Navíc byl mnohem akčnější než předchozí díl, za to jsem opravdu ráda. Příběh klíčnice Vasilisy jsem si moc oblíbila a už teď si troufám říct, že tohle bude má oblíbená série týkající se cestování časem. Jsem ráda, že Vasilisa už se pouští i do sólových akcí, takže si myslím, že se v dalším dílu opravdu máme na co těšit.

martineknatasa
30.03.2019

Moc pěkné, čtu jedním dechem. Další díl budu číst slovensky, ale to zvládneme. Nemá někdo další díl česky ( e-kniha)?

DancerAnnBooks
23.02.2019

Přesně Jana65 , miluju tuhle sérii a je mi strašně líto že už jenom jedna knížka a potom už žádný napínavý příběh Vasilisy a Feše .
Strašně doporučuji si tyto knihy přečíst .

Jana65
03.02.2019

Během 14 dnů přečteny všechny čtyři díly. Knihy se mi strašně moc líbily, už se těším až vyjde pátý díl. Knihy jsou velmi čtivé, nedá se od nich odtrhnout, tento díl byl nejvíce napínavý.Můžu jen doporučit. Už jsem si zakoupila od autorky i knihu Čarodol, mám ji rozečtenou, pak dám vědět, jak se mi líbila.