Čas všechno zahojí

Čas všechno zahojí https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/6048/bmid_cas-vsechno-zahoji-Pko-6048.jpg 4 27 7

K úspěšné spisovatelce Benet přijíždí na návštěvu její matka, s níž se řadu let neviděla. Benet netuší, že se tím odstartuje celý řetěz událostí a dramatických zvratů a spojí se osudy lidí, jejichž životní cesty by se jinak vůbec neprotkly.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ,

The tree of Hands , 1994

Luigi1
01.04.2023 5 z 5

Tato kniha se opravdu povedla doporučuji

zulvisek
27.09.2021 4 z 5

Zajímavá kniha.
Bylo mi ale moc líto Barryho

micha-ella
19.09.2020 5 z 5

Za mne jedna z nejlepších knížek této autorky. Výborný námět, bavilo mě to od začátku až do konce. Doporučuju!

DominaCZ
04.01.2019 5 z 5

Mně se to líbilo, i když nejvíc mě zajímal jen příběh Benet.
Trošku mi vadila neustále omílaná věta NESMÍM NENÁVIDĚT SVOU MATKU, byť je jasné, proč se tam pořád objevuje ...ale už je to moc.
Ale jinak je to dobrý.

Tylinka
04.08.2018 3 z 5

Detektivky nejsou mé oblíbené téma, ale někdy náhodou přečtu knihu a pak zjistím, že to byla detektivka a tohle byl přesně ten případ - docela dobré.

marketk
15.08.2013 4 z 5

Knihy R. Rendellové mě baví, je to taková detektivní klasika. I když nic výjimečného, spíše takové čtení odpočinkové.

jasmína
13.05.2012 2 z 5

Nevím proč, ale nějak se mi knihy od aurorky Ruth Rendellové nelíbí, docela mě to mrzí i překvapuje, ale tíhnu prostě víc z této klasiky k A. Christie, přitom mám od Rendellové koupené asi tři knihy, a prostě mě to nechytá, zdlouhavé, nenapínavé, pro mě překvapující.