Čas ohně / Čas šeříků

Čas ohně / Čas šeříků https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110091/bmid_cas-ohne-cas-seriku-Hvv-110091.jpg 4 9 4

maryzka
26.03.2019 3 z 5

Knihu jsem si přečetla po několika letech a zjištuji u toho jak spousta věci dost unikla. I když uveřejnit v dětské knize o táboře Svatobořicích vyžadovalo v jistých letech asi dost odvahy. Když jsem to četla tak jsem nechápala o čem se to hovoří. ( o některých věcech se nemluvilo). Později jsem si o tom přečetla knihu a ejhle paní Horelová o tom píše. No vlastně proč ne. Tuto dobu vlastně zažila na vlastní kůži a dokonce se s dětmi a lidmi z tohoto tábora setkala. Takže kniha je zajímavá, pěkná i poučná.

niki-chan
23.03.2018 4 z 5

Skvělá knížka, škoda, že se mi nedostala do ruky dříve, určitě bych ji ocenila ještě více.

doriska
11.05.2016 5 z 5

I když už jsem tuto knihu četla před několika lety jako asi 13letá, mám ji v paměti jako moc příjemnou a myšlenkově bohatou knihu. :) Kdyby mi bylo méně, hned se k ní vrátím.

MichelleS
13.12.2015 4 z 5

Škoda, že se mi nedostala do ruky tak kolem dvanácti třinácti roků. Poslední měsíce a dny války očima sourozenců Zdeňka a Venduly. Přestože jde často o život, je vše podáno s lehkostí jako dobrodružství, běžné sourozenecké hašteření a vyhýbání se domácím průšvihům, při tom ale se srdcem na správném místě.

Kniha Čas ohně / Čas šeříků je v