Vražedné pouto

Vražedné pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460521/bmid_carter-reed-vrazedne-pouto-RDt-460521.jpg 4 300 65

Carter Reed série

Když se Emma v ten osudný den rozhodla, že vynechá posilovnu, netušila ještě, že jí to navždy změní život. Najde doma spolubydlící, znásilňovanou přítelem. Přítelem, jehož rodina je napojena na místní mafii. Musí se proto rozhodnout, zda zavolá zkorumpovanou policii, která s mafií spolupracuje, nebo vezme zákon do vlastních rukou. Když zmáčkne kohoutek, ví, že je jen jediný člověk, který jí může pomoct – nejlepší přítel jejího zavražděného bratra a také chladnokrevný zabiják Carter Reed, který má pro Emmu slabost a udělal by cokoliv, aby ji ochránil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Carter Reed , 2013

Njangu
20.05.2021 3 z 5

Mám za sebou první díl a bylo to pro mě docela zklamání. Carter je super, zlatíčko i když teda na mafiána asi trochu moc. A Emma? Ta se opravdu autorce nepovedla, opravdu strašná a ufňukaná, během jedné věty změní 3x názor. Nemám většinou problém s hlavní postavou, ale tady teda docela jo. Je to letos další kniha, která mě zklamala. Čekala jsem od toho víc - víc akce, víc napětí, víc sexu. Knížka měla silný potenciál, ale autorka ho nic moc nevyužila. A opět mám stejný problém - asi překlad - věty jsou jak z překladače. Ach jo... A občas jsem měla pocit, že překladatel/ka si to po sobě nečetl/a. Některé věty tak nějak nenavazují a nedávají smysl. Škoda, myslím, že kdyby tam bylo víc napětí, bylo to lepší. Ve srovnání s Meghan March - je tohle tak a 2*. Ale zase na druhou stranu, dalo se to číst. Dobře, tak ty hvězdičky 3 Druhý díl přečtu, nemám ráda nedočtené série, ale mohlo to být lepší.

musivila
16.05.2021 5 z 5

„Zachránila jsem jí život! A teď potřebuju, aby ho někdo zachránil mně.“

Zas další mafián, který si získal mé srdce ❤ Tijan nezklamala, kniha mě chytla hned od první stránky. A i když jsem si ji chtěla šetřit, zas jsem ji zhltla jak malinu. A už se třesu na druhý díl.

Petriii
16.05.2021 2 z 5

Nooo.... Myslela jsem si že to bude kniha o mafianech. No to slovo se tam objevovalo často,ale to je asi tak všechno. Akce úplně minimálně a hlavně když už,tak mi přišly všechny úplně stejné.
Pak,když tedy přejdeme to "mafiánské" prostředí,tak tu máme hlavní hrdiny. No jako bože,to snad ne... Carter tam tak často nebyl,ale i tak byl až moc sladkej a milej na to kým byl. A teď největší problém celé knihy Emma! No to byl průser!!! Pořád nechtěla brečet a hroutit se, ale bylo to to jediný co dělala. Byla to pitomá histerka,ani vlastně nevím jak vypadala, spisovatelka ji vůbec nepopsala... Tahle kniha měla tolik chyb,nebo to je překladem, nevim. Trvalo mi strašně dlouho knihu dolouskat,nevěřila jsem tomu ani slovo. Už víckrát to vážně číst nehodlám.

anna7852
15.05.2021 5 z 5

Čekání se vyplatilo.
Mě se ti líbilo,Carter je miláček

mysanda20
14.05.2021 1 z 5

Tak pro mě kniha velké zklamání.Druhý díl vynechám

mafie sourozenci pomsta přátelé

Tijan (p)