Čarovný princ

Čarovný princ https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3120/bmid_carovny-princ-qFc-3120.jpg 4 293 36

Anglie 1868 / Amerika Pouze milovaná babička Taylor Stapletonové věděla, jak si dívka zoufala, když její snoubenec dal přednost Taylořině sestřenici. Teď stará bohatá dáma umírá. Ale ještě musí dát do pořádku záležitosti své vnučky i dalších členů rodiny. Aby osamělá Taylor nebyla svěřena do poručnické péče svého bezohledného strýce, provdá se formálně za Lucase Rosse, amerického rančera. Partneři jsou dohodnuti, že po příjezdu do amerického Bostonu se rozejdou. Taylor bude mít totiž ve Státech další úkol: vyhledat děti své nedávno zemřelé starší sestry a postarat se o ně. Ale už během daleké plavby začíná uvažovat o své budoucnosti jinak.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Prince Charming , 1994

Lanisa1966
07.05.2017 5 z 5

Super kniha, poutavý příběh plný tajemné lásky. Spisovatelka se dotýká citlivých životních témat s takovou krásou a něhou, až se vám chce chvílemi plakat, hned nato se smějete a zároveň vás současně nutí přemýšlet. Rozhodně tuto knihu doporučuji všem romantikům i snílkům. Tento příběh si ráda znovu přečtu.

Janka0702
09.08.2016 4 z 5

Tohle bylo opravdu hezké. Vůbec jsem se nenudila a hrdinové mi taky sedli. To putování jsem si vychutnávala a klidně by tam toho mohlo být i více. A taky mě moc bavilo, jak Taylor vybavovala svůj malý domov.
Dětem bych napráskala, ale nakonec si s nimi Taylor dokázala taky poradit.
Jediné, co mi chybělo bylo více informací o Lucasovi. Zřejmě to s ním v minulosti mohlo být dost zajímavé, ale bohužel nedostatečně rozepsané.
Sice nejsem moc zastáncem zdlouhavých rozebírání vztahů a minulosti hrdinů, ale v tomto případě.. Každopádně se ke knize stále vracím :)

junine
01.03.2016 1 z 5

Omlouvám se, ale to se nedalo. Zase hrdinka podle šablony autorky, oslnivě krásná, kamkoli přijde, srocují se kolem ní muži, je naivní až hloupá jak vymlácená sláma, jedná jak smyslů zbavená, to někoho baví? Hrdina zjevně neví, co si o ní myslí, na jednu stranu omílá, jak je nezkušená a naivní, na druhou stranu obden tvrdí, že je hrozná chytrá.....až tomu sám začíná věřit. Knihu jsem musela odložit po 1/3, možná se pak vylepšila, ale mně už došel dech a chuť pokračovat. Za mne palec dolů.

cukrovka
27.11.2015 5 z 5

Musím souhlasit s ostatními komentáři, je to příjemný příběh, který je vtipný a romantický. Hlavní hrdinka byla velmi sympatická.

Samira
05.10.2015 5 z 5

Krásná, inspirovalo mě Šárčino nadšení z knihy a musím říct, že ho více než sdílím. Zatím to nejlepší, co jsem od autorky četla. Hrdiny jsem si natolik oblíbila, že jsem je opouštěla s těžkým srdcem, četla bych dál a to kniha patřila mezi delší. Garwood píše úžasně, ale někdy její knihy obsahují i zdlouhavější většinou rozjezdové pasáže. Tato kniha však neměla nejmenší chybičku. Klasická romantika, jak ze zlaté éry Hollywoodu, úžasní hrdinové a příběh plný zvratů, dobrodružství, ale i svérázných charakterů. Doporučuji!

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Honem, honem, už sáhněte po knížce, budete mile překvapeni vývojem děje, i když začátek je takový vlahý, najednou nebudete chtít knihu odložit, jen abyste věděli, jak to dopadne. Povedené.

IvanaBr
28.07.2015 4 z 5

Krásný odpočinek, bez nutnosti cokoli řešit.

carmen1973
15.06.2015 5 z 5

Četla jsem ji třikrát, nádherný příběh.

KSarlota
19.11.2014 5 z 5

Hezký příběh, kniha je romantická, milá, humorná stejně jako všechny její knihy. Moje nejoblíbenější autorka romantických historických příběhů

munka
13.06.2014 5 z 5

Veľmi pekná kniha, vtipná, romantická, dobre napísaná. Zaujali aj vedľajšie postavy Hunter a Victoria. Doporučujem.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Krásný příběh. Knihy od Julie mám moc ráda.

avad
23.06.2013 5 z 5

Moc pěkný příběh.Sice zpočátku trošku zdlouhavý, ale po připlutí do Ameriky se děj rozběhne.

hortenzie
05.03.2013 5 z 5

Knihy od Garwoodové mám ráda, jsou výborně napsané, je v nich romantika i tajemno, láska i intriky, prostě se výborně čtou. Tato patří mezi ty nejlepší, co jsem od ní četla.

alsae
18.12.2012 3 z 5

Docela zajímavé téma, napsané to bylo chytlavě. Ale víc pozornosti mohlo být věnované i vedlejším postavám.

Evaevelína
09.10.2012 5 z 5

Mě se kniha také moc líbila...

Šánka
05.07.2012 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla a jsem z ní nadšená !!! Vtipné, úžasná hlavní hrdinka. Kdybych měla čas, četla bych ji v jednom kuse. Podle mě jedna z nejlepších romantických knih.