Čarodějova nevěsta 1

Čarodějova nevěsta 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369175/bmid_carodejova-nevesta-1-GoH-369175.jpg 4 363 67

Čarodějova nevěsta série

Patnáctiletá Čise Hatori cítí, že nemá proč žít – ztratila matku, nemá stálý domov a nikomu na ní nezáleží. Ve chvíli nejhlubšího zoufalství se jí však nabídne zajímavé východisko a Čise se rozhodne chopit příležitosti. Stane se učednicí u mocného čaroděje Eliase Ainswortha, jehož prostřednictvím poznává nejen svět plný víl, draků a mluvících koček, ale také svou vlastní kouzelnou moc.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

The Ancient Magus' Bride, Vol. 1 (魔法使いの嫁 ) , 2014

Bess.h
23.03.2018 5 z 5

Vau... prostě vau. Tahle manga je moje první, kterou jsem si pořídila do knihovny a rozhodně nelituji. Po půjčování různé mangy z knihoven, nebo ehm... čtení na internetu, mám konečně svojí vlastní knížečku doma a jsem hrozně ráda že zrovna Čarodějovu nevěstu. Protože ta kresba je prostě úžasná a příběh jakbysmet, přiznejme si, komu se nezaslzeli oči při posledním snovém letu velkého draka. Další věc co jsi na téhle manze užívám je, že jsem se úspěšně vyhnula všem informacím i anime z Japonska a tak je pro mě všechno nové a neprobádané. Už se nemůžu dočkat dalších přeložených dílů.

mangagirl
11.03.2018 4 z 5

Upřímně. Crew si konečně po velice dlouhé době vybralo typ mangy, která nepatří mezi ty světové hity, které jsou přeložené snad ve všech státech, který mangy překládají. Manga Čarodějova nevěsta nebo v japonštině - Mahoutsukai no Yome právě nepatří mezi typy těch nejznámějších, ale spíš bočně známých mang. Mám osobně za Crew nesmírnou radost, že se rozhodlo překládat zrovna tuhle mangu. Osobně jsem byla ze začátku v šoku, že jí začnou překládat, přesto jsem měla vážně velkou radost.
Pokud jde o můj samotný názor na mangu, tak je rozhodně skvělou Fantasy Romantickou mangou a všichni, co fandí fantasy a čtou mangy, tak ať neváhají a okamžitě kupují.

Fantasysvet
09.03.2018 4 z 5

Aj keď príbeh začína pochmúrne, z mangy vôbec nesrší depresívna nálada, akoby si na prvý dojem mohol čitateľ myslieť. Smutným častiam sa síce nevyhneme, skľúčene sa však určite po prečítaní mangy cítiť nebudete. Manga má predovšetkým rozprávkový nádych Krásky a zvieraťa. Dej sa odohráva prevažne na anglickom vidieku a jeho atmosféra mi pripomínala niektoré Ghibliovky. Svet sa hemží rôznymi tvormi, ktorých ľudia zvyčajne nevidia – víly, škriatkovia, elfovia, draky a mnohé iné potvorky sú na každom kroku, no nie je to trochu „Totorovské"?

TonyStarkless
09.03.2018 5 z 5

Protože jsem se do anime zamilovala a hodně si oblíbila všechny postavy, ať ze světa draků, mágů, alchymistů, čarodějek, upírů, lesních víl i toho pozemského, nesměla mi ani knižní podoba tohoto fantastického příběhu v knihovničce chybět. Čise už má od začátku svůj čas vyměřen a přesto se nesobecky pouští do boje za život druhých. Každý má své problémy, každý někoho miloval a ztratil. Jsou tu příběhy zvířat, lidí, kteří touží po moci, a ničí životy druhých (děsivé chiméry), ale i ti, kteří touží po lásce. Nádherná kresba, kterou si prostě musíte zamilovat!!!

orangerose
08.03.2018 5 z 5

Příjemný děj , krasná kresba , bavila mne :)

Christine97
07.03.2018 5 z 5

Pomalejší, ale zato příjemný rozjezd vskutku nádherné mangy, která se dočkala v minulém roce svého vlastního anime. A jelikož samotný seriál jsem si neskutečně oblíbila, manga mi nemůže scházet v knihovničce.

Kroana3
02.03.2018 5 z 5

Luxusní manga s hromadou příšerek z britské mytologie, snové pojetí světa se střídá s temnými stránkami lidského života... A Elias je jakožto necitelný lebkoun naprosto dokonalý.
Jsem moc ráda, že teď vychází i v českém jazyce... A mimochodem, není to manga jen pro holky, i když je tam romantická linka. Příběh s kočkama je hodně silný, a i když je začátek relativně pomalejší, komediální scénky určitě zabaví. Akčnější scény přijdou později;-)

magie manga fantasy

Kore Yamazaki