Polepšovna pro čarodějky

Polepšovna pro čarodějky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426112/mid_polepsovna-pro-carodejky-oTJ-426112.jpg 4 7 2

Čarodějka Alice série

Čarodějku Alici, hrdinku této knihy, už zná více než 1,5 milionu lidí po celém světě a další stále přibývají. Její příběh ožil ve hrách pro mobilní telefony, tablety i počítače a byl přeložen do řady světových jazyků. Aliciny fanoušky zaujal příběh o dívce, která jednoho dne náhle zjistí, že má čarodějnické schopnosti - a za trest se ocitá v polepšovně pro čarodějky. I když už chvílemi ztrácí naději, tuší, že když se nevzdá, možná toho díky svému talentu pro magii dokáže v životě mnohem více, než by ji kdy bylo napadlo…... celý text

lucakuca
10.02.2021 4 z 5

Zajímavé! Přečti knížku plnou akce a pak si ji stáhni jako dobrodružnou hru do tabletu či chytrého telefonu. Neznám lepší lákadlo pro děti :-) :-) :-)

jesterka.as
02.06.2020 4 z 5

Hezky se to četlo, pro mladší čtenáře určitě zajímavé čtení. I když ze začátku jsem si říkala co to je, protože se mi ten děj moc nepozdával, potom se to docela dobře rozjelo. Mě by teď ale zajímalo, jestli autor chystá pokračování ;)

Petr Mandík
česká, 1969
2007  66%Příště se zmrazit nenechám
2019  83%Polepšovna pro čarodějky
1993  0%Za tajemstvím počítače
2021  80%Můj život s mimozemšťankou
2023  87%Ostrov čarodějů

Kniha Polepšovna pro čarodějky je v