Čarodějka

Čarodějka https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509266/bmid_carodejka-Zh0-509266.jpg 4 31 6

Růžová kolekce série

Jak snadné je uvíznout ve spárech milostné magie... Markýz z Wynstantonu se pokoušel uniknout svodům lady Locadi Marshallové dlouho, ale nakonec přece jen podlehl a stal se jejím milencem. Vášnivá Locadi očekává, že s ní markýz zůstane i po smrti jejího muže. On ale raději odjíždí na jednu ze svých dobrodružných cest. Po návratu však opět skončí v náruči svojí milenky a po čase mu dochází, že se ho k sobě Locadi snaží připoutat pomocí magie... Aby se vyhnul nechtěnému sňatku, rozhodne se utéct na svůj hrad Wyn. Tady potkává mladou bylinkářku Floru, která se mu rozhodne pomoci. Čarodějnice Locadi se však nevzdává. Zvítězí nakonec čistá láska nad zlými rituály?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Saga Egmont

White Witch , 2000

Nuttelka
29.04.2023 3 z 5

(Audiokniha)
Pro mě je Barbara prostě takový průměr, na totální vypnutí hlavy :-) Chápu, psala v jiné době, takže její knihy jsou pro naprosté romatičky, které neočekávají nějakou akci, zvrat.. Já už jsem prostě hodně "zmlsaná" :-))

sarahmoon
28.01.2023 4 z 5

Audiokniha - Za sebe můžu říct, že od autorky asi nejlepší počin.
(Předchozí zkušenosti nic moc)

malýčtenář
29.08.2022 2 z 5

No, nevím jak ohodnotit. Řekla bych slabá červená knihovna. On krásný a dokonalý, ona nevinná a krásná. Ale jako odpočinek to jde. Četla jsem od autorky již lepší knihy.

MinaHawke
04.08.2017 5 z 5

Moc hezký příběh, který se liší od ostatních knih Barbary. Konec byl vážně něco.

Flexi
24.06.2016 5 z 5

To, co jsem očekávala, jsme plnou měrou dostala: akce a spád, to vše v neobvyklém prostředí, s fantastickými technologiemi, parádně mimozemskými živočichy (ale možná to jsou stroje). Krev, sex, intriky, podrazy apod. jsou neodmyslitelným kořením.

Dep8
14.12.2012 4 z 5

Velice zajímavá kniha, která vás vtáhne do děje hned na začátku a vy se nestačíte divit, jak rychle jste jí přečetli. :) Mám ráda takovéhle žánry a rozulení je krásná třešnička na dortu! :)