Čakajte, ste v poradí...

Čakajte, ste v poradí... https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156899/cakajte-ste-v-poradi-156899.jpg 3 30 7

Má zlý vzťah k svojim nohám a k účesu. Myslí si o sebe, že je zaujímavá. Jej najlepšia priateľka má väčšie prsia – a napriek tomu je jej najlepšia priateľka. Kora Pekná má 33 rokov. Je dosť stará na to, aby vedela, že po prvom sexe žena NIKDY nesmie zavolať mužovi. Preto urobí to, čo v takom prípade musí urobiť: oholí si nohy, hnevá sa na svoju konfekčnú veľkosť a osud – a čaká. Na jeho telefonát. Dlhé hodiny. Až kým sa jej život nezmení. Kým nepríde na rad.... celý text

Humor Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Mondscheintarif , 1999

Janinkniznisvet
15.11.2020 2 z 5

Knížku jsem měla v rámci jednoho projektu u https://instagram.com/knizny_klub_pre_baby?igshid=6q4pr33zub47
A konkrétně knížku mám od https://instagram.com/v.knihach?igshid=b63ulhzj1lz4

Je to odychovka, poprvé čtení ve slovenštině. Nechápala jsem proč jsou tam časy a nejsou tam normální kapitoly. Byl to průměr ve čtení.

Jane007
18.12.2017 4 z 5

Kniha mi byla doporučena maminkou a musím říct, že jsem ji brala do rukou s nedůvěrou. Naštěstí byla knížka úžasně čtivá, nekomplikovaná, vtipná ("Když mám škytavku, tak pořádnou. Zní to, jako byste v nepravidelných, ale krátkých intervalech šlapala na morče.) a trochu připomínala Bridget Jonesovou. Doporučuju všem ženám, které potřebují romantickou oddechovku.

DaPo
03.07.2014 4 z 5

Výborné čtení... autorka s vtipem sobě vlastním vypráví příběh ženy, ve kterém se může každá z nás alespoň trochu najít...

Venezia
05.08.2013 4 z 5

Milá oddychovka.
Raz nerozumiem tomu, prečo prekladateľ nepreloží názov, ale vymýšľa nový!!

Lady Lili
11.07.2013

Začalo to podobně jako příběh nějaké další Bridget Jones a pořád jsem si říkala, jak tohle dopadne. Přesto mě závěr překvapil. Knihu jsem četla v originále.

luky123
29.06.2013 4 z 5

Pro mě docela příjemné počtení, nic náročného, ale čtivé a zajímavé (celý děj knihy se vlastně odehrává během nějakých tří hodin, což je originální :-) )

Lady Lili
17.06.2013

Mate mě, že jsou tu dva Mondscheintarify a jelikož jsem to četla v originále, nevím, jak je to u nás.

zfilmováno

Ildikó von Kürthy
německá, 1968
2006  68%Haló, tady Miriam
2007  68%Čekám zprávu, Bene
2009  63%Vzhůru k výškám

Kniha Čakajte, ste v poradí... je v