Cadillac Jack

Cadillac Jack https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40777/cadillac-jack-40777.jpg 4 10 4

Román o Cadillacovi Jackovi, kovboji z rodea, který se dá na dráhu překupníka starožitností, je chytrá a vtipná satira na sexuální, politický a milostný, typicky americký styl života.

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Mustang

Cadillac Jack , 1988

Marryzlis
30.11.2019 3 z 5

Tolik tiskových chyb v jedné knize, to musí být rekord! Několik vtipných hlášek, pár zajímavostí o starožitnostech, ale tím to zajímavé končí. Ženy okolo hlavního hrdiny mě tak neskutečně medily, že jsem měla kolikrát chuť knihu zavřít. Ale jo, no, byla to nová zkušenost.

Finn69
24.03.2018 4 z 5

Vtipné a zábavné, něco mezi televizní "Válkou skladů" a Hellerovou knihou "Gold za všechny peníze". Je to úplně jiný žánr než "Osamělá holubice", ale o nic horší - mě to moc bavilo.

Uroborus
10.03.2018

Neviem ako som sa k nej dostal, ale začal som ju čítať, zaujala ma a dočítal som to,...teraz ju mám v knižnici. Texasville som nedočítal, zdal sa mi rozvláčny, ale možno sa k nemu vrátim. Americký spôsob života, aspoň v rámci porovnávania, je pre nás iný, to však neznamená, že by nás v ňom niečo nepriťahovalo.

merkol
05.03.2013 5 z 5

Kdo četl Osamělou holubici, tak zná mistrovský styl McMurtryho.
Bezvadného vyprávění se dočkáte i v této knize, místy se zasmějete, místy ušklíbnete,
ale knihu si zaručeně vychutnáte do poslední stranky :-)
Občas jsem měl dojem, že tohle vše spisovatel sám prožil, tak byl přesvědčivý.
No a občas působil jako vynikající pozorovatel, který vše z dálky pozoruje.

americká literatura starožitnosti

Larry McMurtry