Bylinky báby kořenářky

Bylinky báby kořenářky

V knize Bylinky báby kořenářky najdete zajímavé nápady jak se o své bylinky postarat a jak je využít při péči o sebe, v kuchyni i v domácnosti. Najdete tu různé druhy bylinkových zahrádek, z ních můžete pro sebe vybrat tu nejvhodnější. Kniha je bohatě vyzdobena autorčinými ilustracemi a kolážemi.

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27038/bylinky-baby-korenarky-27038.jpg 31
Literatura naučná, Zahrada
Vydáno:, Studio Trnka

alef
26.01.2017

Tahle knížečka mi připomíná staré sešity, které jsem si prohlížela jako dítě u své babičky, nebo ještě lépe staré obrázkové herbáře, je přesně tak podobně ilustrovaná, působí starosvětsky, a to bylo, jak píše autorka i jejím záměrem. Už si ani nevzpomínám, kde se u nás doma vzala, nejspíš mi byla darovaná, asi proto, že doma jednu malou bylinkovou zahrádku mám, a tak občas do téhle brožurky nahlédnu, jejím velkým mínusem bohužel je, že není moc obsáhlá, jak do množství bylinek, o kterých se zmiňuje, tak do množství informací, takže doporučuji brát jen jako pěkně ilustrovanou doplňkovou odpočinkovou příručku :-).

bylinky

Klára Trnková