Bylinář - Zdraví, krása a radost

Všestranná bohatě ilustrovaná příručka o pěstování bylin v interiérech i v zahradách a o jejich využití v každodenním životě. Obsahuje i originální recepty na kuchyňské zpracování a uchování úrody.

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136322/bylinar-zdravi-krasa-a-radost-7gW-136322.jpg 4.721
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

The Complete Book of Herbs: A Practical Guide to Growing and Using Herbs (1988)

Kniha Bylinář - Zdraví, krása a radost

sira
04.06.2017

Skvělá a přehledná kniha, která by neměla chybět u žádného bylinkáře. Průběžně se k ní vracím a používám ji už léta.

gwineth
21.03.2016

Kniha obsahuje výborné fotografie, podle kterých bylinky krásně poznáte, poměrně podrobné pěstitelské rady, zajímavé typy pro zahradu, balkón či "bylinkové okno" v bytě, recepty k jídlu i výrobu mastiček, krátké zajímavosti o symbolice květin a zásady jejich vázání a mnoho dalších... Je velice přehledná a praktická. Některé málo důležité informace jsou možná trošičku zastaralé, celkově knihu vřele doporučuji. Je nádherné jí už jen listovat! Pokud bych ji doma neměla, musela bych si ji hned koupit.

maya.taufer
22.08.2012

Nádherná kniha, která vám vše prozradí ohledně bylinek. S touto knížkou jsem začínala jako bylinářka a opravdu jsem z ní nadšená dodnes. Nádherné fotografie doplněné charakteristikou každé bylinky, pěstitelskými radami atd. Opravdu nádherná a všem doporučuji.

bylinky léčivé rostliny zahradní rostliny rostliny

Lesley Bremness

Lesley Bremness