Bude to dobrý rok

Bude to dobrý rok https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282981/bmid_bude-to-dobry-rok-PQ2-282981.jpg 4 163 163

Do nového roku vstupujeme vždy s nadějí, že se něco změní. Jako bychom opakovaně zapomínali, že něco změnit můžeme pouze my. Děláme to všichni: na konci roku sestavujeme seznamy předsevzetí a věříme, že během nadcházejících dvanácti měsíců si užijeme mnohem více radosti než tomu bylo letos, loni a předloni. Stejně si počínají i tři ženy, které se sešly na společném silvestrovském večírku. Hostitelka Gemma byla až donedávna spokojenou ženou v domácnosti. Poslední dobou však cítí, že potřebuje něco víc, a je odhodlána vrátit se ke své někdejší profesi. Saffron se nachází ve zcela opačné situaci: až doposud se věnovala úspěšné kariéře, ale teď má tajemství, které jí v blízké budoucnosti převrátí celý život naruby. A Caitlin? Ta je momentálně úplně na dně – zemřela jí matka, přišla o práci a rozpadl se jí vztah. Jako jediná vlastně vůbec netuší, kam se pohnout dál. Jediný důvod k optimismu spatřuje v jistotě, že hůř už být nemůže. A tak s nadějí hledí do nového roku všechny tři hrdinky. Bude to dobrý rok, ujišťují se navzájem. Ano, čeká je spousta změn. A některé naprosto nečekané..... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Domino

The Year of Taking Chances , 2014

Mathiola8
24.01.2017 5 z 5

Skvělá oddechovka, konec je možná trochu moc sladký. Kniha je však čtivá, příjemná oddechovka.
"nestresovat se z neznámého a katastrofy řešit,až když se skutečně stanou"

Danago
11.01.2017 5 z 5

Ideální knížka pro vstup do nového roku . Velice čtivě napsaná ,příběh je krásně optimistický, pohodový, trochu i romantický,moc příjemné čtení na odpočinek a dobrou náladu. Já sem se s hrdinkami dokonale ztotožnila a moc sem jim přála úspěch v životě .
Opravdu krásná knížka můžu doporučit všem ženám , které mají rády příběh ze života, který není vůbec přeslazený ,ale přesto moc milý.

"nestresovat se z neznámého a katastrofy řešit,až když se skutečně stanou" to bych si taky ráda dala jako mé předsevzetí a hlavně to dodržet a řídit se tím.

Dousabel
10.01.2017 4 z 5

Jsem ráda, že jsem do roku 2017 vstoupila s něčím tak pěkným, milým, optimistickým, romantickým, pohodovým a s dobrým koncem. Ostatně, jako všechny autorčiny knihy:) Tak budu doufat, třeba se vyplatí, jak na Nový rok, tak... :)
Moc příjemná oddechovka!

kanitsuj
04.01.2017 4 z 5

Tento titul se mi asi zatím líbil úplně nejvíce od Lucy Diamond (četla jsem "Já a pan Jones" a "Kavárna na pláži"). Nebýt táhlého a až příliš idealistického zakončení, dala bych možná i plný počet hvězdiček. Knížka je oddechová a kupodivu není ani příliš přeslazená, jak bývá u autorky obvyklé.

rybizka
02.01.2017 4 z 5

Oddychové a sladké čtení,přesně co jsem očekávala,líbilo.
"nestresovat se z neznámého a katastrofy řešit,až když se skutečně stanou"

sporran
27.12.2016 4 z 5

Nenáročné čtení. Tři různé ženy, jiné profese, jiný problém. Vše se změní v následujícím roce. A jako bonus se z nich stanou nejlepší kamarádky. Sladká knížka.... Neublíží, nezanechá trvalou stopu. Jen mě napadlo se zamyslet, proč se něco takového nestává i v běžném životě a proč nezačít ze dne na den podnikat nebo dát výpověď v práci..... Kdyby autorka nebyla britka, tak řeknu "american dream".... :-)

Nelička
10.12.2016 5 z 5

Naprosto skvělá, vynikající, oddechová knížka... Byla přesně taková, jaká jsem očekávala, že bude. Myslím, že se Lucy Diamnod stává mou oblíbenou autorkou :-)

martiline
27.10.2016 5 z 5

Vyložené taková optimistická "nakopávací" kniha. Při jejím čtení jsem dostávala vždy chuť něco podniknout, přeměnit, uklidit nebo pracovat. :-) Pracovitost všech aktérek dění byla prostě nakažlivá. Mně se kniha líbila moc a četla jsem ji téměř jedním dechem. :-)

Peace
10.10.2016 3 z 5

"Asi bych měla být především vděčná. Sem tam se zastavit a poděkovat za to, co mám. Rodinu, přátele, domov. Dokud mi nehrozilo, že všechny ztratím, považovala jsem to za samozřejmost."

Lucy Diamond mám ráda a na její další titul jsem se moc těšila. Příběh nebyl špatný, čtení knihy mi ale trvalo nezvykle dlouho, protože mi bylo tak nějak jedno, jak to s jednotlivými postavami bude. Příště se snad s autorkou sejdeme v lepším rozpoložení :o)

cukrovka
29.09.2016 5 z 5

Velmi příjemná a čtivá kniha. Uvěřitelný příběh, který nám ukazuje, že máme využít všech příležitostí a vzít život do svých rukou. Nic nebrat jako samozřejmost. Určitě si ještě něco od této autorky přečtu.

Alienn
20.09.2016 4 z 5

Tak to byla velmi příjemná oddechovka, přesně to jsem potřebovala. Autorka se mi moc dobře čte, takže až budu chtít zase vypnout, vím, kam sáhnout :-)

Antoaneta
25.07.2016 4 z 5

Hezké, příjemné čtení taková pohodová oddechovka, na dovolenou super.

Jaruce
19.07.2016 5 z 5

Milá a příjemná, četla se mi moc dobře.

alzbeta4340
05.07.2016 5 z 5

Velmi dobrý společenský román, drží se v žánru čtení pro ženy, přesto je uvěřitelný. Bez sexuálních scén, takže lze vzít bez uzardění s sebou ven třeba jako čtení k vodě. Krásně se to četlo. Jako bonus vidím povedenou obálku.

bookcase
26.04.2016 5 z 5

Milé, ze života, nechyběla láska ani romantika - ale všeho s mírou, samozřejmě. Příjemná oddechovka, když chcete něco lehkého, ale ne zase přehnaně přeslazeného.