Buď v pogodě

Buď v pogodě https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466258/bmid_bud-v-pogode-Otm-466258.jpg 4 125 37

Pokračování úspěšného bestselleru Hoď se do pogody. Další příběhy herečky Sandry Pogodové a jejího taty, naservírované jak na zlatém tácu. Autoři se dušují, že vše, co se o nich v knize dozvíte, je svatosvatá pravda. Takže přejeme dobrou chuť a doporučujeme konzumovat po malých soustech, aby vám nezaskočilo. Mám intenzivní pocit, že zatímco jiní stáli před narozením frontu na chytrost a šikovnost, já jsem se omylem zatoulala ke stánku, kde rozdávali nemotornost a nepoučitelnost. Můj život je plný karambolů a neskutečně skutečných šlamastyk, které by kohokoliv jiného asi vyřadili z provozu. Jenomže já jsem si vybrala rodinu, která je komplet tak nádherně uhozená, že do ní se svojí nemožností zapadám jak brambora do řádku. Této přehlídce potrhlých jedinců však vládne jeden, který je nepsaným králem nás všech. A sice můj tata. Je to opravdový mistr nepravděpodobnosti a držet s ním krok, není vůbec lehké. Chcete-li si zvednout sebevědomí a dokázat si, že na tom nejste zas tak špatně, jsme tu pro vás! Tady jsou naše další příběhy, naservírované jak na zlatém tácu. Dušujeme se s tatou, že vše co se zde o nás dozvíte, je svatosvatá pravda. Takže přejeme dobrou chuť a doporučujeme konzumovat po malých soustech, aby vám nezaskočilo.... celý text

harena
15.04.2022 3 z 5

Dobře jsem se pobavila a odreagovala, Sandřino i tatínkovo vyprávění bylo milé, osvěžující a všechny zážitky umí oba dobře prodat. Dobré čtení před spaním, určitě se pak zdají jen pěkné sny.

levac
03.04.2022 5 z 5

Ke knize jsem přistupovala bez očekávání a opravdu jsem si ji užila. Doporučuji v audioverzi, člověku večer pomůže přijít na jiné myšlenky. Vždy jsem si jednu povídku vyslechla a u další usnula, a tak mi kniha vydržela opravdu dlouho :) Už jsem si k tomuto účelu pořídila první díl :D

Znedla
18.03.2022 4 z 5

Humorně laděné povídky ze života Pogodů.

Dostala jsem jako Vánoční dárek - bohužel jsem očekávala asi trochu víc, ale i tak jsem se pobavila.

Le Chat
16.03.2022 5 z 5

Za mne je druhá kniha ještě lepší než první. Proto přidávám pátou hvězdičku a pokud jednou bude i třetí díl, ráda si ho taky přečtu.

Kopretinka784
11.02.2022 3 z 5

Díky Všechnopárty jsem zjistila, že Sandra Pogodová sepsala některé svoje zážitky do knihy. A protože její podání zážitků bylo nezapomenutelné, obě její knihy jsem si pořídila. Byla jsem zvědavá na vzpomínky pana Pogody. Nezklamal. Je poznat, po kom Sandra má smysl pro humor. Navíc si mě získal tím, že pochází z Olomouce a Olomouc v mnoha vzpomínkách figuruje. Oprášila jsem si tak vzpomínky na krásná místa v Olomouci, kde jsem studovala.
Nemůžu říct, že jsem se smála od začátku do konce, ale u některých povídek jsem opravdu slzela smíchy.

zuzu8480
04.02.2022 3 z 5

na to, jaká to měla být sranda, jsem se moc nesmála. některé příběhy úsměvné, ale zas taková hitparáda mi to nepřišla.

Jikovka
02.02.2022 4 z 5

Oddechovka, nic více jsem nečekala a nebyla jsem zklamaná...

Klesňa
13.11.2021 4 z 5

I tohle druhé dílo mě pobavilo. Pokud hledáte nějakou oddechovku s dávkou humoru, je tohle ideální volba. Navíc si můžete jejich neskutečné příběhy dávkovat tak, že si zpříjemníte každý den jednou povídkou. Líbí se mi, že si ze sebe Pogodovi umí udělat srandu. Klidně Vám popíšou i situace, kteří by někteří z nás neřekli ani nejlepším přátelům. Od Sandry mám nejradši její historky z herecké branže a cestování. U táty se mi zase líbí jeho vzpomínky na pana Horníčka. Stejně jako v první knize mi některé historky přišly slabší a jiné jsem zase doslova probrečel smíchy. To je ale v pořádku (nebo spíš v pogodě), protože každý má jiný smysl pro humor. Jako celek ale vše funguje jak má a to je to hlavní. Nezbývá než poděkovat Sandře a jejímu „tatovi“ za jejich sdílnost a popřát ať mají stále tak ztřeštěný, dobrodružný a hlavně zábavný život. IG: @klesnacte

Aranel15
21.10.2021 5 z 5

První díl knihy mi přišel teda trochu lepší, ale stejně se jedná o mimořádně vtipné dílo. Je dobře vědět, že vaše rodina není tou nejbláznivější na světě :-)

Ehwaz
16.08.2021 2 z 5

Když to Sandra někde vypráví, tak díky jejímu projevu je to poslouchatelné, koukatelné, člověk se i zasměje. Vnímá totiž spíše ji a její vyjadřování, výraz a herectví, než obsah. Číst se to však nedá...

Moncele
06.08.2021 5 z 5

Část povídek jsem si přečetla před zákrokem v nemocnici, část v rámci následného odpočinkového dne a dnes jsem dorazila zbytek. Líbily se mi jak povídky Sandry Pogodové, čerpající z jejího hereckého i osobního života, tak i povídky jejího "taty", které pochází jak z jeho předchozího uměleckého života, tak i z jeho osobních příhod a trapasů. Královsky jsem se bavila, mám pocit, že dokonce víc, než při první knize Hoď se do pogody. Asi si zde na Databázi knih vytvořím kolonku "knížky na noční stolek". Tahle tam bude určitě mít čestné místo...

majuska88
27.07.2021 3 z 5

Kniha u které nepřemýšlíte jen se smějete. Přečteni jednhm dechem.

Barticek
14.07.2021 4 z 5

Pohodová oddychovka. Mě asi nejvíc pobavil Sandřin silvestrovský mejdan započatý v Praze na Žižkově a ukončený nečekaně na Nový rok v Bratislavě. :-)

bigbabe
07.06.2021 3 z 5

Pro nedělní pohodu ti jde. Příběhy Sandry jsou možná o trochu lepší než jejího otce.

RMarkéta
31.05.2021 4 z 5

Sandra Pogodová je přírodní úkaz a živel a výborná vyprávěčka. Ta osoba má velký dar a to vymykat se normálu za jakékoliv situace a z toho samozřejmě vycházejí její příhody. Její tatínek je to samé v bledě modrém. Jde v podstatě o úplně obyčejnou knížku plnou povídek. Je to s ní ale trochu jako na houpačce. Nesmála jsem se na plné koule po celou dobu čtení. To přiznávám. Ale příjemně jsem si při čtení odpočinula a o to šlo.

romika
14.05.2021 4 z 5

Příjemná oddychovka, když se chcete zasmát a vypnout. A zavzpomínat i na doby dávno minulé,bez mobilů,internetu a dalších věcí co nás ,, obírají,, o čas.

Ditules
06.05.2021 3 z 5

Nejvíc mě bavily vzpomínky na pana Horníčka.