Buď špička mezi lektory

- Rozkoukáváte se na pracovním trhu a říkáte si, že učit cizí jazyk zní jako dobrý nápad? - Nebo už možná nějakou dobu podnikáte, ale cítíte, že by to chtělo nějakou změnu? - Řešíte cenotvorbu, rušení hodin nebo prostě jen, jak to udělat, aby se o vašich kurzech dozvědělo víc lidí? Kniha je určena jazykovým lektorům na volné noze. Může vám ušetřit roky tápání na trhu jazykových služeb a usnadnit rozhodnutí, zda spolupracovat s jazykovými školami nebo se opřít do vlastních zakázek. Pomůže vám také vytvořit podnikatelský plán a najít cestu, jak o sobě dát vědět světu, ale třeba také jak si výuku lépe zorganizovat. Nakonec se podíváme i na ryze praktické aspekty aspekty naší práce - jak řešit rušení hodin ze strany studentů nebo jak si poradit se sezónními výkyvy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/415091/bud-spickou-mezi-lektory-To2-415091.jpg 4.73
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Vzdělávání
Vydáno:, Lucie Gramelová - Jazykový koutek

Kniha Buď špička mezi lektory

S1M0NE

Unikát na trhu, jsem moc ráda, že tohle někdo sepsal. Zajímavý manuál pro všechny, které živí výuka jazyků.

pavlinda

Tahle knížečka se mi dostala do rukou čistě náhodou a jsem jí nadšená,přestože nejsem ani lektor a ani nemíním podnikat.Velmi doporučuji ,kdo nějakým způsobem chce samostatně začínat.

Ayuku

Mrzí mě, že kniha nevyšla před lety, když jsem jako jazyková lektorka začínala. Povinně by ji měli číst snad všichni studenti jazyků, kteří přemýšlí o uplatnění v tomto oboru. Zvlášť oceňuji praktické tipy, rady a příběhy úspěšných lektorů z praxe. I když jsem už prošla bezpočtem kurzů a seminářů s podobnou tématikou, i tak mi příručka měla co nabídnout. Určitě ji doporučuji i "pokročilejším" lektorům. Mám teď chuť pustit se do dlouho odkládaných projektů, které by moje podnikání posunuly někam dál - třeba výroba vizitek. Musím také pochválit špičkovou moderní grafickou úpravu a neotřelé ilustrace.