Buď silná 365 dní v roku

Buď silná 365 dní v roku https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205812/bmid_bud-silna-365-dni-v-roku-fnW-205812.jpg 5 21 4

Časté emoční výroky D. Lovato se rozrostly do knihy Staying Strong: 365 Days a Year, kde Demi poskytuje nejsilnější, poctivé a nadějné postřehy. Každý den bude na čtenáře čekat jeden denní citát, osobní reflex a cíl. Jedná se o Demiina vlastní slova.

Literatura světová
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Staying Strong: 365 Days a Year , 2013

2758
06.08.2018

Chtěla jsem se zeptat, zda jsou obě knihy, jak v EN tak SK stejné nebo odlišné. Moc mě to zajímá protože jsem si už objednala knihu v SK a právě nevím, jestli si mám objednávat i v EN. Tak bych byla moc ráda, kdy by jste mi odepsali a napsali váš názor nebo, jestli jsou opravdu stejná jak v EN a jen přeložena do SK nebo jsou odlišné.
Děkuji Šárka :)

LucyBrand
15.07.2017 5 z 5

Knihu jsem si koupila nejen proto, že je Demi bezvadná zpěvačka, ale protože jí život udělal paseku a spadla až na dno. Všechny své zkušenosti si zapisovala do deníčku a tím vlastně si vytvořila portfólio a zformulovala tak knížku, která je vážně čtivá. Když otevřu knihu, tak se těším na každý den a na každý její nový moment co v knize popisuje a co sdílí s přáteli a rodinou. Vlastně jsem si knihu koupila, jen proto abych vnikla do jejího života co všechno prožila. Děj knihy mě moc oslovil, určitě knihu doporučuji.

Eliška0
20.02.2015 5 z 5

Knížku jsem si koupila nejen proto, že je Demi úžasná zpěvačka, ale i proto, že si v životě sáhla až na dno. A všecky své zkušenosti napsala formou deníku. Knížka je skvělá. Když mám pochybnosti nebo špatnou náladu, vždy otevřu tuto knížku. Demi dokáže jen skrze knihu pomoct spoustě lidem. A proto ji mám ráda ještě víc.

TynaBehuncikova
08.01.2015 5 z 5

Knihu jsem četla v angličtině a i teď, když začal nový rok, ji čtu znova. Je to skvělá knížka, díky které je start do nového dne vždy o něco snazší. Úryvky z ní předčítám i svým rodičům a všem nám občas dodává sílu. Pět hvězdiček, Demi je zkrátka úžasná!

Autorovy knížky

Demi Lovato