Buď silná 365 dní v roku

Buď silná 365 dní v roku

Časté emoční výroky D. Lovato se rozrostly do knihy Staying Strong: 365 Days a Year, kde Demi poskytuje nejsilnější, poctivé a nadějné postřehy. Každý den bude na čtenáře čekat jeden denní citát, osobní reflex a cíl. Jedná se o Demiina vlastní slova.

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/205812/bud-silna-365-dni-v-roku-fnW-205812.jpg 4.713

Staying Strong: 365 Days a Year (2013)

Literatura světová
Vydáno:, Tatran (Bratislava)

LuciNka93

Knihu jsem si koupila nejen proto, že je Demi bezvadná zpěvačka, ale protože jí život udělal paseku a spadla až na dno. Všechny své zkušenosti si zapisovala do deníčku a tím vlastně si vytvořila portfólio a zformulovala tak knížku, která je vážně čtivá. Když otevřu knihu, tak se těším na každý den a na každý její nový moment co v knize popisuje a co sdílí s přáteli a rodinou. Vlastně jsem si knihu koupila, jen proto abych vnikla do jejího života co všechno prožila. Děj knihy mě moc oslovil, určitě knihu doporučuji.

Eliška0
20.02.2015

Knížku jsem si koupila nejen proto, že je Demi úžasná zpěvačka, ale i proto, že si v životě sáhla až na dno. A všecky své zkušenosti napsala formou deníku. Knížka je skvělá. Když mám pochybnosti nebo špatnou náladu, vždy otevřu tuto knížku. Demi dokáže jen skrze knihu pomoct spoustě lidem. A proto ji mám ráda ještě víc.

TynaBehuncikova
08.01.2015

Knihu jsem četla v angličtině a i teď, když začal nový rok, ji čtu znova. Je to skvělá knížka, díky které je start do nového dne vždy o něco snazší. Úryvky z ní předčítám i svým rodičům a všem nám občas dodává sílu. Pět hvězdiček, Demi je zkrátka úžasná!