Nežádoucí nevěsta

Nežádoucí nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5230/bmid_nezadouci-nevesta-Woz-5230.jpg 4 79 79

Sherbrookeovi série

Rok 1823. Hezká Meggie dospěla do věku na vdávání a je uváděna do společnosti. Na prvním plese potká po velmi dlouhé době muže, kterého zbožňuje od svých dětských let, a hluboce se zamiluje. Jenže Jeremy už je zasnoubený jinou ženou, která s ním čeká dítě. Meggie by měla zapomenout, ale nechce se s tím smířit. Je odhodlána překonat všechny překážky na cestě za láskou a štěstím, ale zatím netuší, že sama stojí v cestě velmi nebezpečnému protivníkovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Pendragon , 2002

Ála1968
17.06.2023 3 z 5

Myslím, že to nebylo vůbec špatné.Mělo to děj,romantiku, padoucha,vše co má správná romance mít.Jedna věc mě vadila,opakuje se v knihách hrozné zacházení s hrdinkou první noc.I když je potom vysvětleno,nemyslím, že by bylo omluvitelné.Proč bylo uvedeno ve více příbězích nechápu.Ale jinak příběh super.

turecko76
04.10.2022 2 z 5

Prvni kapitola popisujici zavody kocek me mela varovat. Kniha me dost nudila a docetl jsem ji tak trochu z donuceni. Ne, ze by byl dej tak priserny. Blo tam trochu te lasky, intrik i krimi zapletka, ale styl vypraveni mi neprisel nikterak zajimavy.... alespon v porovnani s jinymi autorkami.

petraj30
05.09.2019 3 z 5

Můj první díl z celé série, no nebylo to tak strašné, ale spíš si myslím, že už autorce docházeli nápady, tak tam přidala závody s kočkami:-/. Meggie byla chvílemi skvělá a jindy na ránu, a příběh o Thomasovi mohl být více rozvinut, protože jsem se o něm nic nedozvěděla. Tak vyzkouším další knihy ze série

Morgaine07
12.02.2018 4 z 5

Můj druhý román, který jsem četla na základce.

Terisek99
25.01.2018 2 z 5

Kniha se mi moc nelíbila.

havrmoni
18.06.2016 3 z 5

Tak tady jsem polovinu protrpěla a až ta druhá byla fajn. Maggie byla jako Sinjun,přemoudřelé dítě,ale jako dospělá taková naivka. Ona hned po týdnu poznala jak je čestný a hodný a atd. No nevím,když jsem psala u předchozí knihy,že se mi líbí všechny nějak stejně; tak tady to neplatí. Mám obavu,že líbivost začíná poběkud klesat. Uvidíme co dál.

moudivlacek
05.03.2016 4 z 5

Další příběh z této série. a další povedený kousek. Co dodat? Ach ti chlapi a jejich žárlivost, ta dokáže udělat plno zmatků. Chlap, který miluje a žárlí zároveň, na druhé straně mladá žena, která musí mít rentgenové oči, aby mohla pochopit jednání svého muže. Díky bohu za to, že Meggie si uměla poradit a i ona si na konci uvědomí, kdo má opravdu její srdce v zajetí.

martiiinkajjj
14.01.2016 3 z 5

Naprosto úžasná série :) doporučuju.

Kamiliana
19.10.2013 3 z 5

Dějově, jak již bylo napsáno, kombinace na druhou, ale je celkem poučné vědět, že má někdo tak hroznou tchýni jako Maggie. Vždy může být hůř :-)

PomněnkaPrvní
07.07.2013

Celkově bych hodnotila jako nudu a míchaninu. Příběh působí nesourodě, dějové zvraty jako by byly vymyšleny na sílu, jen ať se něco děje. Podle mě dost zvláštně je vykreslen vztah Meggie k Thomasovi, za kterého se provdá, ačkoliv miluje svého zpropadeného skorobratrance Jeremyho. O charakteru Thomase se dovídáme jenom velmi málo, což považuji za velký nedostatek, když je to hlavní hrdina. Ale všimla jsem si, že knihy v této sérii mají něco společné - autorce se daří postavy majordomů, tento byl zábavný a výstřední. Co se také autorce povedlo, je konec knihy. Obvykle to končívá romanticky předvídatelně (a žili spolu šťastně až do smrti...), kdy dočítáte a k tomu sledujete, kolik stránek (u čteček kolik procent) zbývá do konce. Ale u této knížky jsem byla ke konci v napětí a na závěr jsem se přitrouble usmívala na kočičích závodech, že jsem si ani nevšimla, jak jsem se dostala na 100 % a čtečka oznámila "book complete".

Lenka79
01.09.2012 4 z 5

Opravdu trošku zmatek, ale moc příjemné oddychové čtení :o)

barkabara
07.08.2012 5 z 5

no, možná má maryzka pravdu, ale dobře se to čte :)

maryzka
16.06.2012 odpad!

Závod koček,rozervaná láska,natruc vdavky, romantika,rodinný propletenec- pěkná míchanina.

historické romance

Catherine Coulter