Bratrstvo tajných hrobů

Bratrstvo tajných hrobů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48926/bmid_bratrstvo-tajnych-hrobu-sdx-48926.jpg 5 113 26

Podtitul: kriminální případy, které šokovaly republiku Vedoucí odboru obecné kriminality Severomoravské správy Policie České republiky interpretuje několik kriminálních případů, které šokovaly veřejnost.

edith79
01.02.2018 5 z 5

Drsná kniha od dalšího významného kriminalisty Luboše Valeriána a mého oblíbeného publicisty Viktorína Šulce, tentokrát o skutečných případech ze severní Moravy. Pánové spolu vytvořili temné a zajímavé čtení a já jim dávám pět hvězdiček.

trmindas
02.11.2017 5 z 5

přelouskáno na posezení..

Markettka00
26.05.2016 5 z 5

Jednim slovem-masakr. Mate naservirovany pribeh s realistickymi fotografiemi a vyslechy. Pouze pro otrle povahy, bohuzel pravdive, zvlast kdyz si predstavite, ze vedle takovych magoru chodite kazdy den po ulici a nikdy nevite...

Warden
03.09.2015 5 z 5

Děsivé, naprosto autentické případy vražd....Pro mě zajímavé navíc tím, že jsou ze Severní Moravy a většinu vražd si dobře pamatuju...

Dandulka
21.02.2015 5 z 5

Při čtení této knihy mi běhal mráz po zádech. Místem jedné vraždy jsem chodila jako holka na praxi a to v té době, kdy se vražda stala. Od místa druhé vraždy jsem bydlela jen kousek. Aktéry tohoto případu jsem dokonce znala osobně. Čas je milosrdný a člověk po letech zapomene. Tato kniha mi události dávno minulé dokonale připomněla.

Godzila.007
01.06.2014 5 z 5

Zajímavé, autentické případy ze severní Moravy, podané tím nejpovolanějším - vyšetřovatelem.