Bratři Kličkové

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sledujte jejich dětství na socialistické Ukrajině, jejich kariéru v dobách tvrdých boxerských začátků i ve chvílích, kdy se z nich staly mezinárodní sportovní legendy. Prožijte s nimi úspěchy i dílčí nezdary, horší období i triumfální návraty stejně jako jejich vzájemné konflikty. Příběh bratrů – boxerů upoutá a inspiruje sportovní fanoušky i ty, kteří dosud nikdy nespatřili ring. Autor Leo G. Linder se vydal na po jejich stopách, mluvil s jejich přáteli a trenéry, aby rozluštil důvody jejich úspěchu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287245/bratri-klickove-3od-287245.jpg 3.79
Žánr
Biografie a memoáry, Sport
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

Die Klitschkos, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Bratři Kličkové

Přidat komentář
kobejn
12.09.2020

Zatímco boxerská kariéra Vitalije Klička je v knize zastižena celá, do jeho posledního zápasu s Charrem a v tomto směru je kniha uspokojivá, boxerská kariéra Vladimíra tu končí zápasem s Wachem, tím pádem to je jako byste koukali na film a zhruba půl hodiny před koncem ho vypli a nikdy se nedozvíte, jak skončil. Psát knihu o něčem, co ještě neskončilo nemá smysl. Pokud chce někdo psát o Kličkovi, musí počkat až do konce, aby mělo smysl se do toho vůbec pouštět. Takhle je to neúplný. Moc rád bych si takovou knihu přečetl, kdyby jí někdo napsal poté, co skončila i Vladimírova boxerská kariéra. Kniha by pak vyzněla trochu jinak. Přes tudle výtku je to dobré čtení.

adam5955
29.04.2020

Trosku se to motalo v kruhu a prislo mi, ze si tam trosku protireci, co se tyce jejich sponzoru a zaroven odmitani oligarchu. Ale obsah velmi poutavy. Od detstvi az po vrchol kariery. Spoiler: Kdyz si nechate deti si hrat v radioaktivni vode, vyrostou z nich dva mistri světa... to je jako z komiksu :)