Brána zatracení

Brána zatracení https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147479/brana-zatraceni-147479.jpg 4 15 4

Román s psychologickými prvky o ženě, které díky velkému pracovnímu nasazení unikne, že se její dcera stala členkou podivné sekty. Helena dostane v práci zajímavou nabídku postupu a po váhání se rozhodne ji přijmout. Dostává se tak do velkého pracovního kolotoče, díky kterému má mnohem méně času na rodinu než doposud. Ale zdá se, že třeba Karolíně, které je už osmnáct, to vůbec nevadí. Poté se však její chování velice změní a Helena záhy zjistí, že se stala členkou sekty Brána spasení. Helena se z toho zhroutí a přijde o práci. Časem však v sobě najde sílu a společně s manželem se rozhodnou o svou dceru se sektou bojovat. ... celý text

Aleh
07.02.2021 3 z 5

Najít rovnováhu mezi péčí o rodinu a svou seberealizací v zaměstnání je někdy opravdu hodně těžké. Když se to nepovede, následky mohou být fatální. Rodina se pomalu a jistě rozpadá, aniž by si toho zpočátku vůbec někdo všiml, k tomu se přidá ztráta zaměstnání a člověk cítí, že ztrácí půdu pod nohama a život se mu rozpadá pod rukama jako domeček z karet. Jak dál? Sám v sobě musí najít sílu jít dál a bojovat o svou rodinu.

Vatter83
17.07.2019 3 z 5

Zajímavé, nevšední, avšak zcela reálné téma. Nicméně samotný styl psaní mě nezaujal, nemělo to spád a děj se příliš vlekl.

TaLu
20.07.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, protože zachycuje nelehkou situaci rodiny, kterým dcera odešla do sekty. Uvěřitelné a živě vyprávěné. Příběh, který autorka zpracovala, mě zaujal odhodláním matky získat dceru zpět, přišlo mi, že podobných knih moc není a přesto se takovýchto příběhů zřejmě přihodí dost.

polly43
06.03.2015 4 z 5

Bylo to mé první seznámení s touto autorkou,kniha se mi líbila, hlavně bych jí doporučila mladým lidem,aby se poučili.Určitě se k autorce ještě vrátím.

Jana Jahodová
česká, 1964 - 2008