City a pocity

City a pocity https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142528/bmid_city-a-pocity-142528.jpg 4 22 9

Psychologický román o současné ženě a matce, která se náhle a bez varování ocitá v životní krizi. Hrdince, sedmatřicetileté matce tří dětí, se náhle zhroutí celý dosavadní svět. Ztráta zaměstnání, starosti s dětmi, náhlá nedůvěra v manžela a v neposlední řadě stále se zhoršující vztah ke starší sestře vyústí do závislosti na lécích. Později se ukáže, že všechno je součástí pečlivě připraveného plánu k ohrožení hrdinčina života.... celý text

JancaMia
29.08.2023 4 z 5

Román o tom jak si sáhnout na úplné dno, nečetlo se lehce avšak jedním dechem ..

Parwana
09.01.2021 odpad!

Nedočetla jsem ani první stránku. Taková lanczovka pro dospělé.

Aleh
25.05.2020 4 z 5

Pro mě byla tato kniha velkou neznámou. Nevěděla jsem, co od této autorky mám očekávat, neboť ji příliš neznám a byla jsem mile překvapena. Životní příběh ženy, na kterou toho osud naložil v jednu chvíli až příliš mnoho. Jak bojovat se všemi nástrahami, které osud ženě do cesty postavil, když chybí opora těch nejbližších? A když okolí nic nevidí (nebo dělá, že nic nevidí) Příběh, který zaujme a překvapí.

Zlatinka.Emilly
17.04.2018 5 z 5

Ze začátku nic moc, ale tak od poloviny se mi kniha začala moc líbit. Jen mě tam vadilo, že přímá řeč není v uvozovkách, ale začíná prodlouženou pomlčkou. Někdy tak není jasné, zda ještě mluví osoba nebo jestli již jde o myšlenky. Ale to nic neubírá na zajímavosti příběhu. Nemám ráda otevřené konce knihy, tady je několik cestiček, které nebyly vyjasněny a tak přemýšlím o tom, jestli je nějaké pokračování této knihy, nebo jestli je to jen na fantazii čtenáře, domyslet si, jak různé nedořešené situace mohou vyústit.

kamila234
31.05.2016 2 z 5

MOC MNĚ KNIHA NEBAVILA ČETLA JSEM OD NÍ LEPŠÍ KNIHY NEŽ JE TAHLE.

kika 13
29.03.2016 5 z 5

Román mě dostal četla jsem ho až dlouho do noci.
Napínavý příběh o tom jak je snadné spadnout na dno když okolí dělá to,že nevidí,že tápete.Kromě paní Zory....

sabca
28.11.2015 5 z 5

Zajímavý román o tom jak lehce si lze sáhnout až na samé dno. V anotaci se píše o zhoršujícím se stavu ke starší sestře, která nebyla sestra ale teta. Román stojí za přečtení

polly43
21.04.2015 4 z 5

Knihy,které jsem zatím od této autorky četla,se mi všechny libily a doporučuji jejich přečtení.

Pet007
02.02.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je pravdivým obrazem o tom, že většina žen je schopná sáhnout si až na dno, aby zvládla rodinu, domácnost a práci. A asi by při tom všem měla vypadat dobře a spokojeně.

Jana Jahodová
česká, 1964 - 2008
1997  79%City a pocity
1997  65%Dotkni se mraků
1999  63%Sníh, všude sníh
1995  58%Šestnáct a půl
1999  70%Krabička pro štěstí

Kniha City a pocity je v