Deníky vévodkyně

Deníky vévodkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199677/deniky-vevodkyne-199677.jpg 4 32 4

Bridal Pleasures série

< 3. díl

Boscastle Family série

12. díl

Historická milostná romance z počátku 19. století. K úkolům slečny Charlotty Boscastlové, ředitelky Akademie pro mladé dámy ve Scarfieldu, patří chránit svěřenkyně před skandálem – třebaže ona sama má hlavu plnou hříšných myšlenek. Avšak jakmile zmizí její deník, nedovede si představit nic skandálnějšího než to, že by se její nejdůvěrnější záznamy dostaly do nepovolaných rukou. Přestože deník, který vévoda z Wynfieldu nalezl, upoutal jeho pozornost, má v úmyslu řádně ho vrátit majitelce. Než k tomu dojde, deník se opět ztratí a vévoda je nucen majitelce vysvětlit trapnou situaci. Poté, co jeho setkání s Charlottou nabere nečekaně vášnivý směr, je zřejmé, že svou nerozvážnost může napravit jedině manželstvím, dříve než Charlottina tajemství způsobí pozdvižení v celém Londýně.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

The Duchess Diaries , 2012

rampapa
rampapa
16.05.2022 5 z 5

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Miluju tuhle rodinu a tuhle sérii. Autorka píše nádherně. Charlotte jsem si hnedka zamilovala a Gideona taky. Knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

moudivlacek
moudivlacek
04.07.2017 5 z 5

I když je to klasická červená knihovna, je to skvělé čtení, hlavně velice vtipné. Snažte se být mimo skandální situace a ocitnete se v nich, ani nevíte jak. Může být vynucené manželství šťastné? Ano, když to budou chtít oba dva a dají oba do toho srdce. A že něco ztratí? To určitě - hlavně samotu.
Krásné vtipné scénky, plno romantiky a rychlý spád děje zaručuje oddech při četbě této knihy.

michaela8804
michaela8804
09.12.2016 3 z 5

Vcelku dobrý příběh i zápletka, je to klasická romance z viktoriánské doby.

havrmoni
havrmoni
10.06.2016 1 z 5

Tak po téhle autorce už nesáhnu. Bohužel jsem si myslela,že to bude minimálně takové jako předcházející,tak tedy ne,byl horší.

19. století romance historické romance

Jillian Hunter