Deníky vévodkyně

Historická milostná romance z počátku 19. století. K úkolům slečny Charlotty Boscastlové, ředitelky Akademie pro mladé dámy ve Scarfieldu, patří chránit svěřenkyně před skandálem – třebaže ona sama má hlavu plnou hříšných myšlenek. Avšak jakmile zmizí její deník, nedovede si představit nic skandálnějšího než to, že by se její nejdůvěrnější záznamy dostaly do nepovolaných rukou. Přestože deník, který vévoda z Wynfieldu nalezl, upoutal jeho pozornost, má v úmyslu řádně ho vrátit majitelce. Než k tomu dojde, deník se opět ztratí a vévoda je nucen majitelce vysvětlit trapnou situaci. Poté, co jeho setkání s Charlottou nabere nečekaně vášnivý směr, je zřejmé, že svou nerozvážnost může napravit jedině manželstvím, dříve než Charlottina tajemství způsobí pozdvižení v celém Londýně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199677/deniky-vevodkyne-199677.jpg 3.727

Boscastle Family 12.

Vydáno, Oldag

The Duchess Diaries

Kniha Deníky vévodkyně

moudivlacek
04.07.2017

I když je to klasická červená knihovna, je to skvělé čtení, hlavně velice vtipné. Snažte se být mimo skandální situace a ocitnete se v nich, ani nevíte jak. Může být vynucené manželství šťastné? Ano, když to budou chtít oba dva a dají oba do toho srdce. A že něco ztratí? To určitě - hlavně samotu.
Krásné vtipné scénky, plno romantiky a rychlý spád děje zaručuje oddech při četbě této knihy.

michaela8804
09.12.2016

Vcelku dobrý příběh i zápletka, je to klasická romance z viktoriánské doby.

havrmoni
10.06.2016

Tak po téhle autorce už nesáhnu. Bohužel jsem si myslela,že to bude minimálně takové jako předcházející,tak tedy ne,byl horší.