Bola som tu

Bola som tu https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307259/bmid_bola-som-tu-R0W-307259.jpg 4 350 85

Cody Reynoldsová sa nevie zmieriť so stratou najlepšej priateľky Meg, ktorá nečakane spáchala samovraždu. Nevie pochopiť, prečo taká úžasná, energická a priateľská osoba túžila zomrieť a neustále ju prenasleduje pocit viny. Všetko sa zmení, keď sa Cody na žiadosť Meginých rodičov vyberie do Tacomy po priateľkine veci a odhalí celkom novú stránku jej osobnosti. Ponára sa čoraz hlbšie do spleti Meginých tajomstiev a neváha podstúpiť akékoľvek nebezpečenstvo, len aby konečne spoznala pravdu. Podarí sa však prísť tejto záhade na koreň a nájde skutočne to, čo hľadala?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Yoli (SK)

I was here , 2015

JajaCZ
02.10.2016 3 z 5

Kniha, ktorá ma vôbec nezaujala. Téma knihy bola zaujímavá, ale myslím si, že autorka jej potenciál vôbec nevyužila.

kneslova
23.09.2016 4 z 5

Téma knihy je shodné s knihou, kterou jsem nedávno četla - Dvojí žívot. A právě z tohoto pohledu dávám 4 hvězdy. Není to špatné, ale nevyrovná se to knize od D. Chamberlain.

blonďatá.luc
16.09.2016 3 z 5

Jakmile jsem zjistila, že v češtině vyjde další knížka od Gayle, říkala jsem si, to bude pecka! Tak jsem čekala a těšila se a jak to dopadlo? Obrovským zklamáním. Celý příběh jsem pokračovala jen ze setrvačnosti (a taky kvůli sympatiím s Benem) a čekala jsem na velký zvrat. Vždy když už to vypadlo, že zvrat nastane, zjistila jsem, že nenastane. Čekala jsem, že kniha bude stejně dobrá jako Jen jeden den, akorát s tematikou podobnou Všechny malé zázraky. No, bohužel - tentokrát to Gayle nevyšlo.

kalinkacz
16.09.2016 3 z 5

Co to jako bylo? Na knihu jsem čekala celou věčnost a... No tohle je prostě zklamání... Anotace zněla skvěle, mně osobně připomínala knihu Odpusť mi Megan, ale nakonec to byla kniha s příběhem podobným Papírovým městům od Johna Greena... Děj byl sice jiný, ale jednoduše o ničem... Nic jsem se nedozvěděla a nic mě nešokovalo.. Taková škoda...Slabé tři hvězdy dávám hlavně za nálad a obálku...

Hanule9
12.09.2016 5 z 5

Pro mne to byl silný a emotivní příběh. I přes takto závažné téma se mi kniha četla opravdu dobře. Já knihu rozhodně doporučuji. Ne vždy jsem s hlavní hrdinkou souhlasila, ale její chování jsem chápala, každý se s bolestí a pocitem viny vypořádává po svém. Bála jsem se, abych po přečtení neměla špatnou náladu, ale naopak ve mě kniha zanechala spíše uklidňující a vyrovnané pocity.