Bojuj, sračičko!

Bojuj, sračičko! https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476134/bmid_bojuj-sracicko-GYY-476134.jpg 4 16 5

Báře je 30 a hledá zdraví. Jede pro něj do Indie, kam jinam by taky měla jezdit, že jo. A vy můžete být u toho, protože Bára se ničím netají a tak trochu záměrně mluví o tom, o čem se jen tak nemluví. Tajné lásky v letadle, olejové klystýry, pochybnosti mysli a oblíbené konverzace o zácpě nad talířem indického kari. Nejdřív ašram, potom jógový kurz. Vyrazte s ní na dvouměsíční dokument o cestě k sobě. Bude ráda.... celý text

Přidat komentář

Hawkey
28.06.2022 5 z 5

To bylo tak lidský a vtipný. Fakt mi Bářin humor a uvažování sedly. Bonusem jsou sesbíraná životní moudra, která jak psala Lucy.board se hezky čtou a rychle zapomenou a supr prostě je, že se pro ně můžeš zase vrátit.
Prosím, Báro, zas někam jeď, pozoruj a piš.

miss-revenge
27.06.2022 5 z 5

Tak tohle bylo super počtení. A to jsem na začátku myslela, že knihu po pár stránkách odložím, protože mi autorka přišla nejdříve hrozně nesympatická a při pokusech o humor příliš tlačila na pilu. Ale dala jsem tomu šanci a jsem za to hrozně ráda, četlo se to jedním dechem a často jsem se i nahlas zasmála. Doufám, že se od autorky dočkáme ještě i dalších pokladů.


zuzuzajda
28.10.2021 5 z 5

Ikdyž mě tento typ knih vlastně nikdy nebaví, tuto knihu jsem přečetla raz dva a užila jsem si to. Bára popisuje svoji cestu opravdu poutavě a trošku mě to nahlodalo k nějaké své první lekci jógy.

Lucy.board
02.08.2021 5 z 5

Kniha ze života - o životě. O životě Báry, se kterou zažiješ dobrodružství. Já měla o Báru strach, protože tahle cesta je nad moje osobní hranice. Cestovat sama na místo, kde nikoho neznám... Ale taky jsem se smála. Humor Báry je mi blízký. Baví mě její životní nadhled i to, že se nebojí nahlodávat témata, u kterých se červenáš. No a pak ty moudrý slova, co se ti líbí číst, protože v tom je ta pointa, ale prostě si je nezapamatuješ. A to je štěstí, protože si to musíš přečíst znovu a tahle knížka se moc hezky čte.

MilanzPlzně
16.07.2021 5 z 5

Jsem spokojený čtenář. Báry příběh mě vtahoval ke čtení postupně, nejdříve pomalu, jako na širokém konci trychýře, a na každé další stránce jsem byl více a více vtahován do děje a ke čtení. V pomyslném "trychtýři" jsem se pohyboval od pomalých kruhů na velkém průměru (pobyt v ašramu) až k rychlé "jízdě" v úzkém konci trychtýře (jogový kurz).
Kniha je psána podle mě více jako "cestovatelský deníček pro ženy" (frnda, depilace, PMS a podobná, typicky "holčičí" témata).
Hlavně je kniha KRÁSNĚ A VTIPNĚ NAPSANÝ OSOBNÍ PŘÍBĚH, který může být inspirací pro mnoho žen a mužů.

Autorovy knížky

Barbora Koubková
česká, 1989
2021  81%Bojuj, sračičko!

Kniha Bojuj, sračičko! je v

Přečtených21x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených1x
Knihotéce5x
Chystám se číst32x
Chci si koupit6x