Bojuj, sračičko!

Báře je 30 a hledá zdraví. Jede pro něj do Indie, kam jinam by taky měla jezdit, že jo. A vy můžete být u toho, protože Bára se ničím netají a tak trochu záměrně mluví o tom, o čem se jen tak nemluví. Tajné lásky v letadle, olejové klystýry, pochybnosti mysli a oblíbené konverzace o zácpě nad talířem indického kari. Nejdřív ašram, potom jógový kurz. Vyrazte s ní na dvouměsíční dokument o cestě k sobě. Bude ráda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476134/big_bojuj-sracicko-GYY-476134.jpg 4.46

Kniha Bojuj, sračičko!

zuzuzajda

Ikdyž mě tento typ knih vlastně nikdy nebaví, tuto knihu jsem přečetla raz dva a užila jsem si to. Bára popisuje svoji cestu opravdu poutavě a trošku mě to nahlodalo k nějaké své první lekci jógy.

Lucy.board

Kniha ze života - o životě. O životě Báry, se kterou zažiješ dobrodružství. Já měla o Báru strach, protože tahle cesta je nad moje osobní hranice. Cestovat sama na místo, kde nikoho neznám... Ale taky jsem se smála. Humor Báry je mi blízký. Baví mě její životní nadhled i to, že se nebojí nahlodávat témata, u kterých se červenáš. No a pak ty moudrý slova, co se ti líbí číst, protože v tom je ta pointa, ale prostě si je nezapamatuješ. A to je štěstí, protože si to musíš přečíst znovu a tahle knížka se moc hezky čte.

MilanzPlzně

Jsem spokojený čtenář. Báry příběh mě vtahoval ke čtení postupně, nejdříve pomalu, jako na širokém konci trychýře, a na každé další stránce jsem byl více a více vtahován do děje a ke čtení. V pomyslném "trychtýři" jsem se pohyboval od pomalých kruhů na velkém průměru (pobyt v ašramu) až k rychlé "jízdě" v úzkém konci trychtýře (jogový kurz).
Kniha je psána podle mě více jako "cestovatelský deníček pro ženy" (frnda, depilace, PMS a podobná, typicky "holčičí" témata).
Hlavně je kniha KRÁSNĚ A VTIPNĚ NAPSANÝ OSOBNÍ PŘÍBĚH, který může být inspirací pro mnoho žen a mužů.