Boj o pozornost II. - Jak si dělat chytrý osobní marketing

Boj o pozornost II. - Jak si dělat chytrý osobní marketing https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467568/bmid_boj-o-pozornost-ii-jak-si-delat-chy-W2f-467568.jpg 4 3 3

Našemu světu vládnou lidé, kteří umí získat pozornost. Ta se stala základní živinou společenského i kariérního úspěchu. Největší šanci vyniknout mají dnes ti, kdo vědí, jak se dobře prodat a zaujmout druhé. Osobní marketing už dávno není jen oblíbenou hříčkou celebrit a hrdinů naší doby. Potřebuje ho každý, kdo chce mít skvělou práci, vybudovat si dobrou pověst, stát se vyhledávaným profíkem a užívat si slušných příjmů. Tato kniha je originálním návodem na to, jak si dělat chytrou osobní reklamu a zdravě se prosadit. V práci, na trhu i v životě. Spousta psychologických i marketingových tipů z praxe, které v žádné učebnici nevyčtete, a přitom na nich stojí image každého z nás!... celý text

Dejvi21
06.01.2023 5 z 5

Čtivá "kuchařka" nejen pro začínající influencery, ale pro všechny, kdo hledají recept na kvalitní prezentaci své osobní značky v práci i mimo ni.

JosefZelenka
09.08.2022 5 z 5

Jedna z TOP knížek , které jsem v poslední době četl. Plynule navazuje na první díl.
Strukturovaně s příklady a výstižnými, jednoduchými obrázky a grafy autor doporučuje na co se zaměřit - kam investovat svoji pozornost pro zvýšení pravděpodobnosti úspěchu v práci, na sociálních sítích i v soukromém životě.

Kampal
17.10.2021 2 z 5

Koupil jsem si oba díly knihy společně. První, vzhledem k opakování myšlenek na každé stránce a častým odstavcům jsem přečetl rychle, ale bez zvláštního nadšení. Druhý díl je stejně naředěný, ale čtení šlo sakra ztuha. Spousta “mouder” smíchaných bez zjevné logiky, pokusy o vtipnost jsou kýčovité. Za mě pod 50% a to snad jen za krásné obálky knih. Většině knih osobního marketingu se ani neblíží

Filip Kahoun
česká, 1979