Bohové a bohyně v nás

Slovanští bohové ožívají v nás a pro nás. Vraťme se do doby, kdy lidé k neznámým věcem přistupovali s bázní, kdy příroda byla plná tajemství a svět lidí se prolínal se světem bohů. Návrat ke starým pravdám totiž může být návratem sama k sobě. V této knize se seznámíte se slovanskými bohy a bohyněmi jako s archetypy, které žijí v každém z nás. Získáte tak kontakt se silou, která ve vás dřímá a je silou naší země. Získáte možnost podívat se sami na sebe, na své vztahy, na způsob, jak komunikujete se svým okolím, ale také na to, jak okolí komunikuje s vámi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288018/big_bohove-a-bohyne-v-nas-viZ-288018.png 4.612

Kniha Bohové a bohyně v nás

Arbajan
24.11.2020

Autorka představila jednoduše uchopitelný systém několika archetypů. Kupodivu velice užitečný a aplikovatelný. Ještě několik dní po přečtení jsme s ženou (jež knihu také četla) objevovali popsané archetypy (resp. jejich zastoupení) u našich rodinných příslušníků a u našich kamarádů. Docela nás to bavilo.

Kvítek84
26.05.2020

Věru nevšední téma slovanských bohů a bohyň v nás je vskutku ojedinělou a hravou četbou. První kniha v mých rukou, která pracuje s tématem slovanských bohů a bohyň a jejich praktickým využitím v dnešním životě. Čtenáře seznamuje se slovanskými zvyky, pasáže nejsou nikterak dlouhé či zahlcující fakty, tak aby čtenář ztratil zájem. Zjistit, která bohyně ve vás převažuje je zajímavé, hravé a záleží na čtenáři jak moc věří těmto věcem "mezi nebem a zemí" a na kolik je přizve do svého života. Já se otvírám tématu víc a víc, takže pro mě je kniha víc než vítaným příspěvkem do knihovny.

vila_z_lesa
23.07.2019

Knížka mě nadchla, čtivá, zajímavá, arteterapeutická a čas s ní strávený byl opravdu obohacující.

Martina1725
01.03.2019

Pěkná, čtivá knížka s pár krásnými ilustracemi, odhaluje blíže některé Slovanské bohy a radí, jak s jejich archetypy pracovat v rovině psychologické.

martunka
13.06.2017

Tak tahle kniha o slovanských bozích a bohyních se mi opravdu líbí. Hlavně to, jak začlenit slovanský panteon do každodenního života.