Bohatý táta, chudý táta - Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne

Bohatý táta, chudý táta - Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21751/bmid_bohaty-tata-chudy-tata-co-bohati-uc-Zsz-21751.jpg 4 1149 206

Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst tuto knihu Roberta Kiyosakiho. Jde o zdravý rozum a obchodní důvtip pro vaši finanční budoucnost.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Rich dad poor dad , 2000

kklarysek
13.01.2012 5 z 5

Čtivá a naučná kniha. Některé věci jsou tam dobře popsány, že je pochopí, dle mého, každý.

yank3e
28.08.2011 5 z 5

Knížka je souhrnem různých rad a zajímavých myšlenek, které vás mají motivovat a možná trochu nasměrovat. Nečekejte žádný návod na rychlé zbohatnutí - je jen na vás, zda se jimi budete řídit a co si z knihy odnesete. Kiyosaki se snaží vysvětlit, že zažitý koncept "dobře se učit - nedělat chyby - vystudovat - najít si dobré zaměstnání - postupovat v kariéře" je dnes už přežitek a zároveň důvod, proč je tolik lidí nespokojených. Musím přiznat, že kdybych ji nečetl, asi nikdy by mě nenapadlo takto uvažovat... Měla by to být povinná četba a čím dříve si ji přečtete, tím lépe! Velmi inspirativní.

Slečna L.
22.07.2011 5 z 5

Kniha, díky které jsem některé věci pochopila mnohem lépe než na hodinách ekonomie na naší škole. Vysvětleno i pro laika (třeba pro 17-ti letou holku, co toho o penězích moc neví - snad jen, že se dají utrácet).

Dan
18.11.2010 5 z 5

Velmi zajímavá, čtivá a inspirativní kniha.

marrra
30.11.-0001 5 z 5

Zajímavý pohled na vydělávání peněz, práci a podnikání. Určitě nečekejte přesný návod na to, jak se stát milionářem. Kniha je velmi inspirativní. Rozhodně stojí za přečtení.

herdekfilek
30.11.-0001 1 z 5

Optimistická kniha pozitivního nazírání na problém vaší chudoby a jejich bohatství. Jde to. Jde to být jako oni. Nemastní neslaní a tak krásně tržně zrůdní. Pan Kiyosaki se vtělil do slov a káže o odvaze, o účetnictví, o obrázcích. Káže o závadném a ještě závadnějším otci. Píše o své vlastní cestě za přilepeným úsměvem k tváři. Píše o úskalích přejedeného žaludku. Píše o trapnosti chudoby. Jen se chlapče uč být šelmou, bude se ti to v životě hodit.
Jen jedna věc mě u těch financí zaráží. A to je jejich očividná nevyčerpatelnost. Kiyosaki říká, že každý z nás otroků může být jako on, bohatý. Dejme si příklad. Před vámi leží pět prázdných litrových sklenic. K dispozici máte jeden litr vody. Zadání: rozdělte vodu do pěti prázdných. Dle Kiyosakiho se má litr nalít do jedné sklenice a zbylé nechat prázdné. Dle zdravého úsudku se má voda rozdělit na pět stejných částí. Kiysakiho kniha je velmi názorna výuka sobectví, ne finanční gramotnosti. A sobectví je jedním z prvních zákonů satanismu. Jsi ty, nikdo jiný. Jsi jen ty, ostatní jsou tu jen od toho, abys z nich vytáhl, co to dá. Já i Kristus, my oba bychom z toho blili.
Byli jsme, jakožto lidstvo, trápeni mnoha sektami. Blázny, kteří věří. Nyní k tomu přibyla další sekta, protentokrát finanční. Guruem je Kiyosaki. Obětí jsme my všichni.
Proč se všichni snaží být sobečtí? Copak lidstvo dosáhne štěstí, když bude šťastný jeden člověk? Slovo já je velmi ošemetné.

peníze bohatství

Autoři knihy

Robert T. Kiyosaki
americká, 1947
Sharon L. Lechter
americká, 1954

Kniha Bohatý táta, chudý táta - Co bohatí učí svoje děti a chudí a střední vrstvy ne je v

Přečtených1 953x