Bohatý táta, chudý táta

Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se dostali nad finanční vrchol, musíte si přečíst tuto knihu Roberta Kiyosakiho. Jde o zdravý rozum a obchodní důvtip pro vaši finanční budoucnost. Po dvaceti letech od první publikace vychází nové rozšířené vydání, které je aktualizováno pro dnešní dobu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425338/big_bohaty-tata-chudy-tata-dj0-425338.jpg 3.8961
Literatura naučná, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

Rich dad poor dad, 2000

Kniha Bohatý táta, chudý táta

Toledo

Knihu máte přečtenou velmi rychle a obsahuje určitě pár praktických informací. Je škoda, že svět už se za tu dobu dost změnil, tudíž jsou některé tipy nepoužitelné. Co se mi na ní líbí je, že vás nutí přemýšlet a na mě působila i motivačně.
Za přečtení určitě stojí, nebude vám to trvat dlouho. A určitě vás přinutí myslet vysoko :)

JoMia

Zajímavá kniha k zamyšlení, ale rozhodně díky ní nezbohatnete. Podle mě neurazí, nenadchne.

ladisone
02. březnaodpad!

Byl jsem asi ovlivněn marketingem této knihy. Jak je všude psáno, že tuto knihu nečíst, je jako bych nebyl, tak musím říci, že knihu jsem neměl ani sílu dočíst. Bohužel více k tomu nemám co říci...

karelpeter

Kniha by se dala zkrátit, některé věci jsou zbytečně roztahané a opakované. Základní myšlenky by se ovšem daly tesat do kamene. Základní čtení pro každého, kdo se chce ujistit, zda je zaměstnání pro něj ta nejlepší volba generování příjmu.

Teseme
12. únoraodpad!

Proboha..

jan7953

(+ SPOILER) Kniha nabízí poměrně banální tipy "finanční gramotnosti". Je fajn si uvědomit, že dům na bydlení koupený na hypotéku není tak úplně aktivem. Mám však pocit, že autor patří do skupiny, kterou by sám označil jako "fake teacher". Jediný jeho funkční byznys je založený na psaní motivačních knih, neví tedy, o čem mluví. Obchody s nemovitostmi, které popisuje, jsou extrémně rizikové a to by mělo být vytčeno před závorku.

VeruMalfoy

Knížka je pro začínající lidi v této oblasti určitě dobrá, jako odrazový můstek, ale rozhodně člověka nenaučí investovat. Jen člověku ukazuje, jaký je rozdíl mezi bohatým a chudým jedincem, který většina z nás, zabývající se touto tematikou, určitě zná. Od knihy jsem čekala víc konkrétnějších rad v posouvání se v této oblasti dál na základě velkého knižního jména a popularity, kterých se mi nedostalo, což je škoda.

brunette362
26.10.2021